Študentská brigáda pre najlepšiu ČAJu, alebo ČAJa do shopu v Auparku a Avione v Bratislave

ZLATEA s.r.o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.Ponúkame zábavu pri práci, ale keďže zo zábavy človek nevyžije, dáme ti 6 EUR na hodinu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nová sieť predajní s fantastickým čajom hľadá parťáka, ktorý si chce popri štúdiu privyrobiť. Nie sme na krátke vzťahy, chceme dlhodobú spoluprácu.

Tvojou hlavnou úlohou bude reprezentovať nás v našom TeaPointe. Popíjať náš čajík, vykecávať s ľuďmi a pomáhať kolegovi s chodom prevádzky. Budeš mať na starosti, aby náš TeaPoint vyzeral dobre. Tvojim úsmevom prilákaš zákazníkov, ktorým budeš môcť porozprávať, aký zážitok je ochutnať náš čaj. Občas niečo predáš, sem-tam doplníš tovar.

Nemusíš riešiť, čo si obliecť do práce, dostaneš handry od nás.
Prácu ti prispôsobíme tvojmu rozvrhu.

Pošli nám svoje stručné cévečko s fotkou. Keď napíšeš aj niečo o sebe, určite nás tým potešíš. Tvoj odkaz na Instagram/Facebook profil je pre teba plus a polovica úspechu. Do správy nám pošli rozpis dní a hodín, kedy a kde (aupark/avion) môžeš u nás pracovať. Do Avionu hľadáme brigádnikov primárne na víkendy. Do Auparku na celý týždeň.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aby si sa stal členom našej čajovej rodiny, musíš byť nadpriemerný. Sympatický, príjemný, ukecaný, so zmyslom pre humor a hlavne stále usmiaty. Nezáleží akú školu študuješ, doležité je, aby si mal všeobecný prehľad a vedel sa učiť novým veciam. Naše čaje, ich zloženie a ich chuť budeš vedieť naspamäť. Spôsoby, akými sa prípravujú naše čaje, budeš mať v malíčku. Samozrejme, toto všetko ťa naučíme. Prax nepotrebuješ. Ak si veríš, si ukecaný a už si aspoň raz zvládol spraviť si doma čaj, tak si náš človek. To, že vieš pospíkovať anglicky, berieme ako samozrejmosť. Ak vieš robiť selfíčka a postovať ich na FB/Instagaram tak máš u nás veľké plus.

ZLATEA je nový, moderný koncept predaja chutných čajov a darčekových predmetov. Každý náš produkt vyvoláva emóciu, prináša radosť pri kúpe a zážitok pri ochutnaní. Naša sieť prevádzok sa rozrastá a čoskoro sa uvidíme v každom krajskom meste. Pracovať pre nás znamená byť členom tímu, ktorý pracuje na neustálom zlepšovaní a kreatívnom prístupe pri tvorbe našich produktov.
ID: 3780139  Dátum zverejnenia: 16.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.