SAP Specialist (Key user)

Miesto práce
Krušovce, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacFinal salary is based on candidate seniority, knowledge and experience and will be part of an individual offer

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

If you are an experienced SAP Specialist and you are looking for new challenge in your career we invite you to join our ZKW Slovakia team.

As a SAP Specialist (Key user) you will  be responsible for:

  • 1st level support for SAP users in the logistics department
  • Training of SAP users, creation of training documents on new functionalities
  • maintenance assigned SAP module ( SD, MDM, EWM, PP )
  • master data management
  • incident management - Ticket (ONO) creating, functionality testing
  • Communication with Head office / External Consultant
  • Creating reports

ZKW offers different financial and non-financial benefits, such as:

  • Career growth, professional self-realization and support of internal talent
  • Summer and winter bonus
  • Annual variable bonus
  • Financial bonus for work anniversary
  • We support and reward innovative ideas – Idea challenge
  • You recommend, we reward – Referral bonus
  • Benefit Plus – benefits of your choice
  • Meals in company canteen only for 0,69€
  • Flexible working hours, home office
  • Events and team buildings – ZKW Family Day, Topoľčany Night Run, Volunteer Days
  • Discounts and special offers from other companies
  • Always the latest information – myZKW
  • Professional trainings and courses fully paid by the employer

Thank you for your application. We will contact only candidates that meet our expectation on current vacancy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

  • knowledge SAP S/4 HANA modules (SD,MDM,EWM,PP) - mandatory
  • Experience in automotive / logistics an advantage
  • Innovative, flexibility, motivation, and analytical thinking
  • Knowledge of English – level B2
  • MS Office skills – Excel - advanced

Skupina ZKW je špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Vďaka našim zamestnancom a najmodernejším výrobným technológiám vyvíjame a vyrábame komplexné prémiové osvetlenie a elektronické moduly pre medzinárodných výrobcov automobilov. K hlavným výrobkom patria výkonné a nákladovo efektívne kompletné LED systémy. Skupina ZKW má na celom svete spolu dvanásť závodov, ktoré sú inteligentne prepojené v oblastiach vývoja a výroby.

Spoločnosť ZKW Slovakia je druhým najväčším závodom koncernu ZKW. Zamestnávame viac ako 2400 zamestnancov nielen vo výrobe, ale aj vo vlastnom nadčasovom vývojovom centre. Inovatívne produkty profesionálneho slovenského vývoja tak ponúkame pre celosvetový trh už viac ako 10 rokov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.

Aj vy chcete byť súčasťou tímu, ktorý inovuje, napreduje a prekonáva výzvy na ceste k vzniku „svetla“? Ako úspešný hráč ponúkame našim zamestnancom atraktívne a bezpečné pracovné prostredie, v absolútnej zhode s naším sloganom „Bright Minds, Bright Lights".

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy“ Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Divinec
E-mail: poslať životopis
Sme ZKW Group – špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku.