Operátor výroby

Miesto práce
Krušovce
Termín nástupu
ASAP
810 EUR/mesiacpo 6. mesiacoch 860€/mesiac/brutto + variabilná zložka mzdy do výšky 15 % + navyše príplatky uvedené v inzeráte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa do nášho tímu na oddelenie expedície na pozíciu Operátor/ka výroby

 Vaša náplň práce bude :

  • balenie produktov v súlade s požiadavkami zákazníka v stanovenom čase, množstve a požadovanej kvalite

  • Variabilná zložka mzdy do výšky 15% po nástupe, po 5. odpracovaných rokoch do výšky 18%
  • Príplatky podľa ZP
  • Mimoriadna odmena za jednu nadčasovú víkendovú zmenu 50€
  • Kvartálna odmena na montáži až do výšky 100€
  • Dovolenková a vianočná premia spolu vo výške 1300€
  • Finančná odmena pri pracovných jubileách od 150-500€
  • Stravovanie vo vlastnej jedálni – doplatok len 0,69€
  • Zabezpečená firemná doprava – pohodlný odvoz a dovoz do práce zdarma
  • Ubytovanie zabezpečené zdarma
  • Čisté a bezpečné pracovné prostredie
  • Ročný príspevok na benefitnú kartu
  • Odmena za odporučenie známeho
  • Odmena za inovatívne nápady a zlepšovacie návrhy
  • Príležitosť kariérneho rastu
  • Vždy čerstvé informácie – vlastná aplikácia myZKW pre zamestnancov

Bližšie informácie k benefitom radi predstavíme na pohovore.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Do výberového konania budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Ste manuálne zruční?
  • Vyhovuje vám práca v stoji?
  • Pristupujete k práci zodpovedne?
  • Ste tímový hráč a pracujete radi v kolektíve?
  • Ak ste odpovedali áno, pošlite nám vašu žiadosť.

Skupina ZKW je špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Vďaka našim zamestnancom a najmodernejším výrobným technológiám vyvíjame a vyrábame komplexné prémiové osvetlenie a elektronické moduly pre medzinárodných výrobcov automobilov. K hlavným výrobkom patria výkonné a nákladovo efektívne kompletné LED systémy. Skupina ZKW má na celom svete spolu dvanásť závodov, ktoré sú inteligentne prepojené v oblastiach vývoja a výroby.

Spoločnosť ZKW Slovakia je druhým najväčším závodom koncernu ZKW. Zamestnávame viac ako 2400 zamestnancov nielen vo výrobe, ale aj vo vlastnom nadčasovom vývojovom centre. Inovatívne produkty profesionálneho slovenského vývoja tak ponúkame pre celosvetový trh už viac ako 10 rokov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.

Aj vy chcete byť súčasťou tímu, ktorý inovuje, napreduje a prekonáva výzvy na ceste k vzniku „svetla“? Ako úspešný hráč ponúkame našim zamestnancom atraktívne a bezpečné pracovné prostredie, v absolútnej zhode s naším sloganom „Bright Minds, Bright Lights".

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy“ Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Halmová
Tel.: +421918600254
E-mail: poslať životopis
Sme ZKW Group – špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku.
ID: 4577042  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 810 EUR/mesiac