Inžinier projektovej funkčnej bezpečnosti

Miesto práce
Krušovce, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Od 2 200 EUR/mesiac+ ročný bonus do výšky 8% z ročnej mzdy. Finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím oddelania kvality dopĺňame o nového kolegu/kolegyňu, špecialistu v oblasti funkčnej bezpečnosti.\nVašou zodpovednosťou bude:

- Vyžiadanie dokumentácie k funkčnej bezpečnosti od projektového tímu

  • Monitorovanie realizácie požiadaviek v projekte podľa ISO26262
  • Definovanie požadovaného rozsahu aktivít k dokumentácii, verifikácia a validácia funkčnej bezpečnosti v projekte
  • Vyhodnotenie a uvoľnenie funkčnej bezpečnosti produktu, prípadne definovanie opatrení k dosiahnutiu uvoľnenia
  • Iniciácia životného cyklu funkčnej bezpečnosti
  • Podpora projektového tímu pri vypracovaní technického konceptu bezpečnosti
  • Účasť na zákazníckych poradách, odborné „tlmočenie“ medzi projektovým tímom a zodpovedným za funkčnú bezpečnosť u zákazníka
  • Podpora projektového tímu v rámci vypracovávania konceptu verifikácie a validácie ohľadom funkčnej bezpečnosti
  • Pravidelné reportovanie statusu projektu ohľadom funkčnej bezpečnosti
  • Kontaktná osoba v projektovom tíme ohľadom presadzovaní požiadaviek relevantných pre bezpečnosť
  • Uvoľniť alebo pozastaviť produkciu vo vzťahu k funkčnej bezpečnosti
  • Tvorba a údržba funkčných bezpečnostných aspektov v rámci dohôd vývoja rozhraní (DIA) „Development Interface Agreement“ s zákazníkom a dodávateľom
  • Vykonávanie priebežných hodnotení

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.

ZKW ponúka inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev. Svojim zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:

  • Kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch - vernostný bonus
  • Bonusové programy
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Caffetéria systém benefitov

    Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské

- SŠ/VŠ vzdelanie s technickým zameraním (manažérstvo kvality a pod.)

  • Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (min. B2) podmienkou a znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • Znalosti platných noriem a štandardov kvality v automobilovom priemysle (ISO 9001, IATF 16949, ISO 26262, VDA 6.3, FMEA)
  • Ovládanie PC - balíka MS Office, Outlook a pod.
  • Spoľahlivosť, samostatnosť
  • Schopnosť tímovej spolupráce
  • Diplomatické vystupovanie

Skupina ZKW je špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Vďaka našim zamestnancom a najmodernejším výrobným technológiám vyvíjame a vyrábame komplexné prémiové osvetlenie a elektronické moduly pre medzinárodných výrobcov automobilov. K hlavným výrobkom patria výkonné a nákladovo efektívne kompletné LED systémy. Skupina ZKW má na celom svete spolu dvanásť závodov, ktoré sú inteligentne prepojené v oblastiach vývoja a výroby.

Spoločnosť ZKW Slovakia je druhým najväčším závodom koncernu ZKW. Zamestnávame viac ako 2400 zamestnancov nielen vo výrobe, ale aj vo vlastnom nadčasovom vývojovom centre. Inovatívne produkty profesionálneho slovenského vývoja tak ponúkame pre celosvetový trh už viac ako 10 rokov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.

Aj vy chcete byť súčasťou tímu, ktorý inovuje, napreduje a prekonáva výzvy na ceste k vzniku „svetla“? Ako úspešný hráč ponúkame našim zamestnancom atraktívne a bezpečné pracovné prostredie, v absolútnej zhode s naším sloganom „Bright Minds, Bright Lights".

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy“ Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Krátka
Tel.: +421908297924
E-mail: poslať životopis
Sme ZKW Group – špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku.