Projektový Manažér - riadenie zmien projektu

Miesto práce
Topoľčany
1 380 EUR/mesiac1380 €, finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky po pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do rozširujúceho sa tímu. Ponúkame dynamickú pozíciu, vďaka ktorej budete môcť komunikovať a spolupracovať s oddeleniami naprieč celou spoločnosťou.

  • štúdie realizovateľnosti navrhovaných zmien produktu v sériovej výrobe
  • príprava podkladov ku kalkuláciám
  • vedenie zmenových projektov v spolupráci s odbornými oddeleniami s účelom dosiahnutia stanovených cieľov z hľadiska termínov, nákladov a kvality
  • zodpovednosť za termíny, náklady a kvalitu pri zmenách produktu počas sériovej výroby
  • riadenie projektového tímu
  • spracovanie projektovej dokumentácie a projektových hlásení
  • reporting priebežných a konečných výsledkov projektu

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, najmodernejšie technológie
  • účasť na budovaní oddelenia vývoja na Slovensku
  • 13. plat
  • pružná pracovná doba
  • podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu, stravovanie v podnikovej jedálni a ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle
  • schopnosť aktívnej komunikácie v nemeckom alebo anglickom jazyku
  • skúsenosti vo vedení zmenových projektov alebo v procesnom inžinieringu v automobilovom priemysle
  • schopnosť stanovovať si priority

Skupina ZKW je špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Vďaka našim zamestnancom a najmodernejším výrobným technológiám vyvíjame a vyrábame komplexné prémiové osvetlenie a elektronické moduly pre medzinárodných výrobcov automobilov. K hlavným výrobkom patria výkonné a nákladovo efektívne kompletné LED systémy. Skupina ZKW má na celom svete spolu dvanásť závodov, ktoré sú inteligentne prepojené v oblastiach vývoja a výroby.

Spoločnosť ZKW Slovakia je druhým najväčším závodom koncernu ZKW. Zamestnávame viac ako 2400 zamestnancov nielen vo výrobe, ale aj vo vlastnom nadčasovom vývojovom centre. Inovatívne produkty profesionálneho slovenského vývoja tak ponúkame pre celosvetový trh už viac ako 10 rokov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.

Aj vy chcete byť súčasťou tímu, ktorý inovuje, napreduje a prekonáva výzvy na ceste k vzniku „svetla“? Ako úspešný hráč ponúkame našim zamestnancom atraktívne a bezpečné pracovné prostredie, v absolútnej zhode s naším sloganom „Bright Minds, Bright Lights".

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy“ Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Krátka
Tel.: +421908297924
E-mail: poslať životopis
Sme ZKW Group – špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku.