Vedúci tímu - predvýroba

Miesto práce
Topoľčany
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na oddelenie výroby - technológiu lakovňa, hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude zodpovedný/á za vedenie tímu. Dôležitou schopnosťou vhodného kandidáta bude technické myslenie. Hlavnou náplňou práce bude:
  • Koordinovanie a dohliadanie na činnosť zamestnancov vo výrobe a rozdeľovanie denných úloh
  • Zabezpečenie výrobnej činnosti a plynulého chodu výrobných liniek tak, aby vyrábané produkty spĺňali stanovené požiadavky kvality alebo produktivity
  • Sledovanie plnenia výkonu a kvality na výrobných linkách
  • Sledovanie čistoty a poriadku na pracoviskách, dodržiavanie BOZP a OOPP v súlade so systémom 6S štandardami
  • Vykonávanie a príprava interných a externých auditov
  • Zaškoľovanie podriadených zamestnancov v súlade s pracovným ,skúšobným alebo bezpečnostným predpisom

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie
  • 13% mesačná variabilná odmena
  • 13. plat každoročne a 14.plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov
  • Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
  • Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR
  • Práca v nepretržitej prevádzke
  • Firemné akcie
  • Príspevky zo SF rôzneho charakteru
  • Kafetéria systém benefitov

Požiadavky na zamestnanca

  • Skúsenosti s vedením a riadením ľudí PODMIENKOU
  • Prax vo výrobe na rovnakej alebo podobnej pozícii PODMIENKOU ideálne v automotive segmente
  • Znalosti MS Office na používateľskej úrovni
  • Znalosť cudzieho jazyka angličtina alebo nemčina výhodou
  • Technické myslenie
  • Schopnosť rozhodovať sa
  • Samostatnosť a svedomitá práca
  • Zodpovednosť, presnosť a spoľahlivosť
  • Flexibilita

Skupina ZKW je špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Vďaka našim zamestnancom a najmodernejším výrobným technológiám vyvíjame a vyrábame komplexné prémiové osvetlenie a elektronické moduly pre medzinárodných výrobcov automobilov. K hlavným výrobkom patria výkonné a nákladovo efektívne kompletné LED systémy. Skupina ZKW má na celom svete spolu dvanásť závodov, ktoré sú inteligentne prepojené v oblastiach vývoja a výroby.

Spoločnosť ZKW Slovakia je druhým najväčším závodom koncernu ZKW. Zamestnávame viac ako 2400 zamestnancov nielen vo výrobe, ale aj vo vlastnom nadčasovom vývojovom centre. Inovatívne produkty profesionálneho slovenského vývoja tak ponúkame pre celosvetový trh už viac ako 10 rokov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.

Aj vy chcete byť súčasťou tímu, ktorý inovuje, napreduje a prekonáva výzvy na ceste k vzniku „svetla“? Ako úspešný hráč ponúkame našim zamestnancom atraktívne a bezpečné pracovné prostredie, v absolútnej zhode s naším sloganom „Bright Minds, Bright Lights".

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy“ Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Krátka
Tel.: +421908297924
E-mail: poslať životopis
Sme ZKW Group – špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku.