R&D svetlomety - Trainee program pre študentov/absolventov VŠ

Miesto práce
Krušovce
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
900 EUR/mesiac/v prípade brigády bude hodinová mzda 6 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste na najlepšej ceste k úspešnému ukončeniu štúdia technického smeru alebo Ste ho práve úspešne absolvovali? Náš R&D trainee program je skvelá príležitosť naštartovať svoju kariéru ako člen jedinečného R&D svetlometov na Slovensku. Budete mať možnosť spoznať jednotlivé disciplíny v rámci vývoja osvetlenia automobilov a vybrať si ten správny kariérny smer.

Preferujeme študentov 4. alebo 5. ročníka VŠ a absolventov, ktorí už počas štúdia realizovali zaujímavé projekty a budú prínosom a podporou pre svojich kolegov.
Čo budete u nás v rámci trainee programu robiť?
  • Spolu s nami vývíjať inovatívne produkty v oblasti automobilového osvetlenia pre našich zákazníkov
  • Podieľať sa na technických riešeniach a tímových úlohach pre naše projekty
  • Pracovať so softvérmi ako sú Catia, Speos, LucidShape, Eagle, CANoe a ďaľšie
  • Komunikovať s kolegami v rámci oddelenia inžinieringu
  • Školiť sa na projektovej úrovni - konštrukcia, výkresová dokumentácia, svetelná technika, elektronika a ďaľšie
  • Inovovať, napredovať, učiť sa
  • Pracovať s najnovšími technológiami
  • Vyvíjať komplexné mechatronické systémy
  • Zúčastňovať sa vývoji dizajnu automobilov

  • Vo dne i v noci pracujeme na zrode "svetla". Aj Vy sa môžete stať súčasťou tímu, ktorý napreduje, inovuje a prekonáva výzvy, aby na konci tunela bolo "svetlo".
  • Navyše ponúkame:
  • Možnosť spolupráce pri diplomovej práci
  • Inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev
  • Kreatívnu prácu v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Interné školenia
  • Jazykové vzdelávanie
  • Ďaľšie zaujímavé benefity radi predstavíme na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dajte nám o sebe vedieť ak:
  • Ste študent/ absolvent VŠ s techickým zameraním (ideálne optika, svetelná technika, konštrukcia, elektronika a elektrotechnika a pod.)
  • Vo voľnom čase sa priatelite s technikou
  • Ste fanúšikom automotive
  • Rozumiete si s angličtinou alebo nemčinou
  • Radi sa vzdelávate
  • Ste tímový hráč
  • Môžete pracovať min. 3 dni v týždni na brigádu, skrátený úväzok alebo 5 dní na plný úväzok

Skupina ZKW je špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Vďaka našim zamestnancom a najmodernejším výrobným technológiám vyvíjame a vyrábame komplexné prémiové osvetlenie a elektronické moduly pre medzinárodných výrobcov automobilov. K hlavným výrobkom patria výkonné a nákladovo efektívne kompletné LED systémy. Skupina ZKW má na celom svete spolu dvanásť závodov, ktoré sú inteligentne prepojené v oblastiach vývoja a výroby.

Spoločnosť ZKW Slovakia je druhým najväčším závodom koncernu ZKW. Zamestnávame viac ako 2400 zamestnancov nielen vo výrobe, ale aj vo vlastnom nadčasovom vývojovom centre. Inovatívne produkty profesionálneho slovenského vývoja tak ponúkame pre celosvetový trh už viac ako 10 rokov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.

Aj vy chcete byť súčasťou tímu, ktorý inovuje, napreduje a prekonáva výzvy na ceste k vzniku „svetla“? Ako úspešný hráč ponúkame našim zamestnancom atraktívne a bezpečné pracovné prostredie, v absolútnej zhode s naším sloganom „Bright Minds, Bright Lights".

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy“ Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Krátka
Tel.: +421908297924
E-mail: poslať životopis
Sme ZKW Group – špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku.
ID: 4030272  Dátum zverejnenia: 6.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac