Obalový Inžinier

Miesto práce
Krušovce
Termín nástupu
2021-01-01
1 100 EUR/mesiacfinálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a bude súčasťou individuálnej ponuky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou nového kolegu bude:

  • výskum a vývoj v oblasti obalov pre produkty vlastnej výroby, nakupované diely a hotové výrobky (pred-séria, séria)
  • výkonáva testovanie obalov (testy pádom, transport testy, testy vplyvu balenia na kvalitu produktov)
  • vytváranie baliacich predpisov
  • spolupráca s výrobou a projektovým tímom v oblasti vývoja a návrhov obalov
  • vyhľadávanie a komunikácia s dodávateľmi obalov
  • vedenie evidencie obalov – dodávatelia, rozmery, materiál, cena a pod.
  • uplatňovanie prístupu “Design to cost“ a “Design to production“.

ZKW ponúka inšpiratívne pracovné prostredie a rôzne finančné a nefinančné benefity:
  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Kariérny rast, profesionálna sebarealizácia a podpora interného talentu
  • Príjemné pracovné prostredie
  • 13. plat každoročne
  • Vernostný bonus po 5-tich odpracovaných rokoch
  • Cafeteria systém benefitov (kino, wellness, kultúra,..)
  • Flexibilná pracovná doba (piatky do 13tej)
  • Interné aj externé školiace kurzy
  • Firemné akcie, teambuildingy

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Do výberového konania budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
  • Skúsenosti a preukázateľná prax na rovnakej/podobnej pozícii výhodou
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU nemecký jazyk výhodou
  • Schopnosť pracovať na viacerých projektoch súčasne
  • Komunikačné a prezentačné schopnosti

Skupina ZKW je špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Vďaka našim zamestnancom a najmodernejším výrobným technológiám vyvíjame a vyrábame komplexné prémiové osvetlenie a elektronické moduly pre medzinárodných výrobcov automobilov. K hlavným výrobkom patria výkonné a nákladovo efektívne kompletné LED systémy. Skupina ZKW má na celom svete spolu dvanásť závodov, ktoré sú inteligentne prepojené v oblastiach vývoja a výroby.

Spoločnosť ZKW Slovakia je druhým najväčším závodom koncernu ZKW. Zamestnávame viac ako 2400 zamestnancov nielen vo výrobe, ale aj vo vlastnom nadčasovom vývojovom centre. Inovatívne produkty profesionálneho slovenského vývoja tak ponúkame pre celosvetový trh už viac ako 10 rokov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.

Aj vy chcete byť súčasťou tímu, ktorý inovuje, napreduje a prekonáva výzvy na ceste k vzniku „svetla“? Ako úspešný hráč ponúkame našim zamestnancom atraktívne a bezpečné pracovné prostredie, v absolútnej zhode s naším sloganom „Bright Minds, Bright Lights".

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy“ Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Divinec
E-mail: poslať životopis
Sme ZKW Group – špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku.