SAP coordinator (Ref. č.: A343)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitriansky kraj
Ponúkaný plat (brutto): 1 800 EUR/mes
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorého hlavnou úlohou bude podieľať sa na SAP implementačnom projekte ako lokálny SAP špecialista pre poskytovanie technickej podpory pre náš podnik. Ponúkame dynamickú pozíciu, vďaka ktorej budete môcť komunikovať a spolupracovať s oddeleniami naprieč celou spoločnosťou. Hlavnou náplňou práce je:
- Poskytovanie technickej podpory počas implementácie nových SAP modulov (sklad, výroba, plánovanie…).
- Vedenie a riadenie implementácie plánu projektu.
- Spolupráca s konzultantami spoločnosti SAP, sledovanie a riešenie problémov.
- Úzka komunikácia s vývojovým tímom.
- Koordinácia vykonávania projektu.
- Analyzovanie, sledovanie výkonnosti a kontrolovanie výsledkov.
- Príprava správ, prezentácií a dokumentov súvisiacich s projektmi.
- Podporovanie pracovných tímov (koordinácia projektu, technické riešenia, komunikácia).
- Kontrolovanie kvality testovacieho procesu, dodržiavanie metodiky a navrhovanie vhodného spôsobu riešenia zistených nedostatkov.
- Reportovanie manažérovi projektu v prípade nárastu problémov, ktoré sa vyskytnú v danej oblasti.
- Školenie, koordinácia a podpora SAP key user-ov.
- Zabezpečenie kontroly a prípadnej korekcie hlavných údajov pred migráciou.
- Práca aj s inými zdrojmi IT na podporu komplexných operácií výroby a správy materiálov.

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej ponuky.

ZKW ponúka inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev. Svojim zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
- Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
- Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
- Vstupenky do fitness centra, sauny, plavárne a na masáže
- Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia (Vianočný večierok, ZKW bežecký deň a ďaľšie)
- Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
- Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
- Možnosť práce z domu
- Príspevok na dopravu
- 13. plat
- po 5tich rokoch - vernostný bonus
- Bonusové programy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk

- SŠ/VŠ vzdelanie/preferovaná oblasť počítačových informačných systémov, IT, počítačového inžinierstva/ respektíve skúsenosti s obdobným projektom implementácie SAP.
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka NUTNOSŤOU.
- Znalosti podnikových procesov vo výrobe alebo v oblasti financií sú preferované.
- Konfiguračné schopnosti a schopnosť porozumieť podnikovým procesom v moduloch MM a PP (SD- výhodou).
- Znalosť globálnej šablóny SAP.
- Skúsenosti z výrobného prostredia, z automobilového priemyslu sú preferované.
- Schopnosť vysvetliť technické informácie netechnickým ľuďom (používateľom).
- Vysoká miera samostatnosti.
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, presnosť.

Koncern ZKW Group, expert v oblasti inovatívnych prémiových svetelných systémov a elektroniky, oslavuje jubilejných 80 rokov svojho úspešného pôsobenia v automobilovom priemysle. Od roku 1938 sa spoločnosť rozšírila z Rakúska cez Európu do celého sveta. Zamestnáva viac ako 8500 zamestnancov, pýši sa viac ako 200 patentmi, vyvinula a vyrobila viac ako 1400 druhov svetiel pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., druhá najväčšia spoločnosť koncernu ZKW Group, naštartovala svoje výrobné procesy v roku 2006 v Krušovciach, v tesnej blízkosti mesta Topoľčany. Od roku 2010 sa spoločnosť pýši produktmi vlastných vývojárov z vlastného moderného vývojového centra. Spojením kvalitných zamestnancov, kvalitného granulátu a najmodernejších výrobných technológií, vznikajú prémiové produkty vyrobené na Slovensku pre medzinárodných popredných výrobcov automobilov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.
S takmer 2500 zamestnancami patrí ZKW Slovakia medzi najväčších zamestnávateľov v regióne s dlhodobou perspektívou. Aj vďaka prílevu nových projektov závod čaká tento rok jeho rozšírenie. Nové projekty predstavujú pre nás nové výzvy a pre vás nové pracovné príležitosti.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy.“

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: 36 657 913 (hereinafter referred to as the" Controller ") can be found at: https://zkw-group.com / datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected]

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZKW Slovakia s.r.o.
Bedzianska cesta 679/375
956 31 Krušovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Kubičková
Tel.: +421 908 297 920
E-mail: poslať životopis
ID: 3670272   Dátum zverejnenia: 16.5.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 800 EUR/mes