TPM technik

Miesto práce
okres Topolčany
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do tímu na úseku údržby. Ponúkame dynamickú pozíciu, ktorej hlavnou úlohou je predkladanie návrhov na zlepšenie v oblasti optimalizácie výrobných systémov a údržby. Hlavnou náplňou práce bude:
  • realizácia činností v súvislosti s procesom a implementáciou TPM
  • koordinácia workshopov TPM
  • príprava a vypracovanie podkladov pre monitoring KPI v oblasti TPM
  • realizácia analýz a návrh nápravných opatrení v zmysle zásad TPM

ZKW ponúka inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev. Svojim zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:
  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • vzdelávanie v oblasti nových technológií
  • interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • vstupenky do fitness centra, sauny, plavárne a na masáže
  • každoročné spoločenské a športové firemné podujatia (Vianočný večierok, letný rodinný deň, ZKW bežecký deň a ďaľšie)
  • flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat
  • 14.plat po odpracovaní 5tich rokov
  • príspevky zo sociálneho fondu (pri narodení dieťaťa 75 EUR, uzatvorení manželstva 75 EUR)
  • bonusový program za odporučenie zamestanancov (do výšky až 1000 EUR)
  • bonusový program za zlepšovacie návrhy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • VŠ technické vzdelanie
  • znalosť štandardov TPM
  • teoretické znalosti technológií strojárskeho, plastikárskeho priemyslu a automatizovaných výrobných zariadení
  • komunikácia v anglickom jazyku

Skupina ZKW je špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Vďaka našim zamestnancom a najmodernejším výrobným technológiám vyvíjame a vyrábame komplexné prémiové osvetlenie a elektronické moduly pre medzinárodných výrobcov automobilov. K hlavným výrobkom patria výkonné a nákladovo efektívne kompletné LED systémy. Skupina ZKW má na celom svete spolu dvanásť závodov, ktoré sú inteligentne prepojené v oblastiach vývoja a výroby.

Spoločnosť ZKW Slovakia je druhým najväčším závodom koncernu ZKW. Zamestnávame viac ako 2400 zamestnancov nielen vo výrobe, ale aj vo vlastnom nadčasovom vývojovom centre. Inovatívne produkty profesionálneho slovenského vývoja tak ponúkame pre celosvetový trh už viac ako 10 rokov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.

Aj vy chcete byť súčasťou tímu, ktorý inovuje, napreduje a prekonáva výzvy na ceste k vzniku „svetla“? Ako úspešný hráč ponúkame našim zamestnancom atraktívne a bezpečné pracovné prostredie, v absolútnej zhode s naším sloganom „Bright Minds, Bright Lights".

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy“ Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Chudá
Tel.: +421918600321
E-mail: poslať životopis
Sme ZKW Group – špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku.
ID: 3473926  Dátum zverejnenia: 20.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mes