Majster odbornej výchovy - Duálne vzdelávanie (Ref. č.: A224)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Topoľčany
Ponúkaný plat (brutto): 900-1 200 EUR/mes
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou úspešného kandidáta bude výkon činností v súvislosti s procesom praktického vyučovania žiakov v systéme duálneho vzdelávania, s procesom odborných praxí a brigád s cieľom umožniť žiakom SŠ získať praktické zručnosti a návyky nevyhnutné na výkon povolania alebo na výkon odborných činností. Pre náš rozširujúci sa tím majstrov odbornej výchovy hľadáme kolegu, ktorého úlohou bude:
- zodpovednosť za nastavenie a rozvoj spolupráce so strednými školami v oblasti duálneho vzdelávania s ohľadom na súčasné a budúce potreby spoločnosti
- spolupráca s vedúcimi oddelení za účelom čo najefektívnejšieho umiestnenia a ďalšieho rozvoja žiakov vrámci systému duálneho vzdelávania alebo odbornej praxe
- zodpovednosť za tvorbu a realizáciu učebného vzdelávacieho plánu pre žiakov vrámci duálneho vzdelávania vrátane systému hodnotenia žiakov
- oboznamovanie žiakov s témou učebného dňa, vysvetľovanie učiva po teoretickej stránke, oboznamovanie so zásadami BOZP, s technologickými a kvalitatívnymi požiadavkami
- výučba teoretická i prektická v oblasti:
1. Ručné spracovanie kovov (rysovanie, pílenie kovov, pilovanie,vŕtanie ručným náradím, nitovanie, ohýbanie, vystužovanie atď.)
2. Strojové obrábanie kovov (frézovanie ne vertikálnej fréze, sústruženie, delenie materiálu pásovou pílou, vŕtanie na stĺpovej vŕtačke, práca na kotúčovej brúske)
-príprava na výkon vzdelávacej a odbornej činnosti, organizovanie prípravy materiálu, náradia a pomôcok potrebných k realizácii praktických činností, dohľad nad priebehom vzdelávacieho procesu, realizácia praktických
ukážok

ZKW ponúka inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev. Svojim zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
- 13. plat, príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity
- flexibilná pracovná doba
- firemné akcie, teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ príp. VŠ vzdelanie technického zamerania - SOU Strojárske s maturitou, odbor mechanik nastavovač
- doplňujúce pedagogické vzdelanie výhodou
- znalosť práce s MS Office
- teoretické a praktické znalosti technológií strojárskeho,
plastikárskeho priemyslu a automatizovaných výrobných zariadení VÝHODOU
- organizačné a komunikačné schopnosti
- empatia, schopnosť motivovať žiakov

Koncern ZKW Group, expert v oblasti inovatívnych prémiových svetelných systémov a elektroniky, oslavuje jubilejných 80 rokov svojho úspešného pôsobenia v automobilovom priemysle. Od roku 1938 sa spoločnosť rozšírila z Rakúska cez Európu do celého sveta. Zamestnáva viac ako 8500 zamestnancov, pýši sa viac ako 200 patentmi, vyvinula a vyrobila viac ako 1400 druhov svetiel pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., druhá najväčšia spoločnosť koncernu ZKW Group, naštartovala svoje výrobné procesy v roku 2006 v Krušovciach, v tesnej blízkosti mesta Topoľčany. Od roku 2010 sa spoločnosť pýši produktmi vlastných vývojárov z vlastného moderného vývojového centra. Spojením kvalitných zamestnancov, kvalitného granulátu a najmodernejších výrobných technológií, vznikajú prémiové produkty vyrobené na Slovensku pre medzinárodných popredných výrobcov automobilov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.
S takmer 2500 zamestnancami patrí ZKW Slovakia medzi najväčších zamestnávateľov v regióne s dlhodobou perspektívou. Aj vďaka prílevu nových projektov závod čaká tento rok jeho rozšírenie. Nové projekty predstavujú pre nás nové výzvy a pre vás nové pracovné príležitosti.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy.“

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: 36 657 913 (hereinafter referred to as the" Controller ") can be found at: https://zkw-group.com / datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected]

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZKW Slovakia s.r.o.
Bedzianska cesta 679/375
956 31 Krušovce
ID: 3383065   Dátum zverejnenia: 8.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900-1 200 EUR/mes