Можливість для людей з України

Montážny technik

ZKFtel, s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacUvedená výška odmeny môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu, ktorá je prevažne v teréne na vzdialených objektoch a v horských oblastiach. Jej súčasťou je aj práca vo výškach na stožiaroch a anténových nosičoch, kde sa vyžaduje fyzická zdatnosť a kondícia. Práca je vhodná pre aktívne povahy.

- montáž a zapájanie telekomunikačných zariadení, anténnych systémov / GSM/LTE /
- montáž oceľových konštrukcií
- kompletné montážne a demontážne výškové práce
- preventívna údržba telekomunikačných bodov

- motivujúce finančné ohodnotenie
- kompletné zaškolenie hradené spoločnosťou
- možnosť ďalšieho vzdelávania, profesionálneho a osobného rastu
- práca v stabilnej spoločnosti
- pravidelné školenie

Hľadáme človeka, ktorý je aktívny a ochotný pracovať a chce byť úspešný. Človeka, ktorý sa chce učiť a vo firme rásť. Niekoho, kto sa nebojí priniesť aj nové riešenie a zrealizovať ho. Zodpovedný prístup a spoľahlivosť považujeme za samozrejmosť, otvorenú komunikáciu vítame.
Pozícia je vhodná pre uchádzača s praxou aj absolventa - dôležitá je chuť sa rozvíjať a prístup.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti ZKFtel, s.r.o., Komoča 208, 941 21, IČO: 46 139 044, zapísaná v OR OS Nitra.,odd.:Sro, vložka č.: 28832/N za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá fyzická zdatnosť
- ochota cestovať za prácou
- osoba bez strachu z výšky (kandidát absolvuje výškové školenie s osvedčením)

Zaoberáme sa výstavbou nových telekomunikačných stavieb a rekonštrukciou existujúcich. Vykonávame výškové práce pomocou priemyselnej a horolezeckej techniky.
ID: 4510174  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac