Asistentka obchodného riaditeľa

ZIZA s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
22.3.2024
1 100 EUR/mesiacNástupný plat 1100 eur mesačne v čistom + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spravovať agendu riaditeľa
Aktívna telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi
Navolávanie obchodných stretnutí pre riaditeľa v B2B segmente.
Asistencia HR - vyklikávanie vhodných kandidátov z pracovného portálu
Asistencia Marketingu - príprava a kontrola materiálov pred propagáciou
Účasť na on-line poradách, video hovoroch a školeniach
100% organizácia kalendára, bookovanie leteniek a hotelov
Pomoc pri príprave teambuildingov

Mobil, Notebook
Multisport karta
Home office
Teambuildingy
Podpora tímu
Školenia psychológie a komunikačné školenia
Možnosť profesijného a kariérneho rastu.

Preferujeme uchádzačov z Bratislavy alebo zapadne Slovensko. Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vystupovanie na úrovni verbálne aj písomne.
Profesionálny prístup k práci.
Ochota učiť sa nové veci a byť zodpovedný.

Sme obchodná agentúra pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2016.
Pomáhame firmám s predajom ako externí profesionálni obchodníci.
Hľadáme ostrieľaných obchodníkov do nášho tímu.
www.ziza.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4740751  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac