Obchodný zástupca - zástupkyňa

ZIZA s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2024
Od 1 050 EUR/mesiacNástupný plat 1200 eur mesačne v čistom + provízie z predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého kolegu (kolegyňu) do nášho obchodného tímu.
Úlohou vybraného kandidáta (kandidátky) bude :

Aktívna telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi
Dohodnutie obchodných stretnutí v B2B segmente
Realizácia osobných obchodných stretnutí
Starostlivosť o pridelených aj nových klientov
Zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov predaja do CRM systému
Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov

Mobil, notebook, Multisport karta,
Firemné akcie
Možnosť kariérneho rastu interne vo firme
Rozširovanie svojich znalostí formou profesionálnych školení a tréningov

Informácie o výberovom konaní

Potrebujeme šikovných ľudí v okresoch KE,PO,BB,PP,TT,ZA.
Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2024 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

1

Požadujeme výborné obchodné a komunikačné zručnosti, zodpovedný a lojálny prístup, schopnosť pracovať samostatne

Sme obchodná agentúra pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2016.
Pomáhame firmám s predajom ako externí profesionálni obchodníci.
Hľadáme ostrieľaných obchodníkov do nášho tímu.
www.ziza.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Lendacký
E-mail: poslať životopis
ID: 4647881  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac