Telefonická obchodná asistentka

ZIZA s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
8.1.2024
1 000 EUR/mesiacMzda je 1000 eur fix + bonusy za plnenie plánov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého kolegu (kolegyňu) do nášho obchodného tímu. Úlohou vybraného kandidáta (kandidátky) bude :

Navolávanie stretnutí v B2B segmente.
Aktívna telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi.
Telefonovanie a aktívne oslovovanie iba firemnej B2B klientely.
Zaznamenávanie a plánovanie výsledkov hovorov do CRM systému.
Účasť na on-line poradách, video hovoroch a školeniach.

Mobil, Notebook
Multisport karta
Home office
Teambuildingy
Spoločné obedy
Podpora tímu
Školenia psychológie a komunikačné školenia
Možnosť profesijného a kariérneho rastu.

Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Prax s oslovovaním klientov telefonicky, mailovo prípadne on-line formou nutná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

B2B

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Telefonovanie a aktívne oslovovanie biznis klientov.

Počet rokov praxe

1

Komunikácia a schopnosť telefonovať a znášať odmietnutia z telefonátov.
Schopnosť pohotovo reagovať a improvizovať.
Schopnosť pracovať samostatne ale aj v tíme.
Ochota učiť sa nové veci a byť zodpovedný.
Vystupovanie na úrovni verbálne aj písomne.
Profesionálny prístup k práci.

Sme obchodná agentúra pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2016.
Pomáhame firmám s predajom ako externí profesionálni obchodníci.
Hľadáme ostrieľaných obchodníkov do nášho tímu.
www.ziza.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4182004  Dátum zverejnenia: 8.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac