Poradíme Vám?

Obchodný manažér

ZIZA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.10.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacFixná mzda 1300 eur mesačne v čistom + provízie z predaja + bonusy za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého kolegu (kolegyňu) do nášho obchodného tímu. Úlohou vybraného kandidáta (kandidátky) bude :
Vyhľadávanie nových klientov
Tvorba vlastnej databázy
Starostlivosť o pridelených aj nových klientov.
Aktívna e-mailová a telefonická komunikácia so súčasnými aj potenciálnymi klientmi.
Aktívny predaj , (on-line) stretnutia a podpisovanie zmlúv.
Zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov predaja do CRM systému.
Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov.

Mobil, Multisport karta,

Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.10.2021 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii v oblasti Obchodný zástupca, Obchodný manažér, Obchodník minimálne 1 rok

Požadujeme výborné obchodné a komunikačné zručnosti z praxe, zodpovedný a lojálny prístup, schopnosť pracovať samostatne

Sme obchodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2016.
Pomáhame firmám s predajom ako externí profesionálni obchodníci.
Hľadáme ostrieľaných obchodníkov do nášho tímu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZIZA s.r.o.
Vajnorská 142
831 04 Bratislava

Kontakt

ID: 4116339  Dátum zverejnenia: 7.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac