700 - 1 400 EUR

Obchodný wellness reprezentant

Život v jednote - AdvaitaLife

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navštevovanie lekárov, zdravotníckych zariadení s cieľom propagovať ponúkané produkty.
Prezentovanie a prednášanie o službách a ich vlastnostiach.
Získavanie kontaktov na lekárov a zdravotnícke zariadenia a udržiavanie a budovanie dobrých vzťahov.
Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov.
Reportovanie výsledkov a plánov nadriadenému pracovníkovi.

práca v zaujímavej oblasti, nezávislosť, sebarealizácia, bezplatné zaškolenie, obchodné tréningy, nadštandardný príjem, štvrťročné bonusy
osobnostný a kariérny rast
pravidelné produktové školenia
možnosť účasti na firemných dovolenkách
časovú flexibilitu

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj profesijný životopis spolu s prihláškou do výberového konania. Prosím priložte vašu aktuálnu fotku.
Na všetkých dokumentoch zasielaných do našej firmy prosíme uviesť Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona 428/2007 Z.z.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým záujemcom. Kontaktovať budeme len kandidátov spĺňajúcich kritériá pre získanie pracovného miesta. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Medicína, Biológia, Veterina

Vodičský preukaz

A, B

komunikatívnosť, obchodné schopnosti, príjemné vystupovanie, ochota vzdelávať sa, vlastné auto, živnostenský list.

Advaita Life - mimovládna organizácia zaoberajúca sa činnosťou v oblasti podpory zdravia, zdravého životného štýlu, nutricie a terapeutických metód, podľa princípov ayurvedskej medicíny.

Adresa spoločnosti

AdvaitaLife o.z.
29.augusta 146/35
058 01 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Puranjot Kaur
Tel.: +421948146779
E-mail: poslať životopis
ID: 3642689   Dátum zverejnenia: 12.4.2019