Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

ZIVI TRANS s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
740 - 2 000 EUR/mesiacmzda vyplácana pravidelene na účet, odmeny, bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti nášho vodiča :
- riadenie a obsluha prideleného motorového vozidla s návesom
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- zodpovednosť za nakládku a vykládku materiálu
- riadenie sa pokynmi riadiacich pracovníkov

Vodič má pridelený svoj ťahač a náves.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

E

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, flexibilita, čistota .

Sme prepravná spoločnosť so sídlom v Košiciach a špecializáciou na prepravu muldových zvitkov s muldovými
návesmi. Do nášho týmu hľadáme kolegov, ktorý sú zodpovední, cieľavedomí, ochotní učiť sa nové veci, flexibilní a dobre znášajúci príležitostný pracovný tlak a dynamiku tohto povolania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4109953  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac