Servisný mechanik pre poľnohospodársku techniku

Živa SK s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
zákl.mzda + odmeny podľa výkonu 1000 - 1200,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Trnave hľadáme šikovného a spoľahlivého servisného technika, ktorý bude mať na starosti záručný a pozáručný servis vozidiel a strojov REFORM, určených pre prácu v poľnohospodárstve a v komunálnom sektore.

Hlavná náplň práce:
• servis motorových vozidiel značky REFORM
• vykonávanie servisných prehliadok a opráv podľa opravárenských manuálov
• montáž a servis doplnkov a príslušenstva
• diagnostika závad pomocou PC
• výjazdy k stálym klientom po celom Slovensku
• spolupráca s ostatnými mechanikmi
Samozrejmosťou je zaškolenie a zaučenie v prípade nedostatku skúseností s určitými typmi opráv, po zaškolení bezproblémová práca.

Príjemný kolektív, motivujúce finančné ohodnotenie, zaškolenie, neustály rozvoj znalostí

• notebook + internetové pripojenie
• mobilný telefón
• servisné vozidlo VW Transportér 4x4
• pravidelné školenia priamo u výrobcu
• mesačné prémie z obratu servisnej činnosti a náhradných dielov
• variabilný pracovný čas
• zázemie predajcu špičkovej horskej a stavebnej techniky
• stabilná dlhodobá práca

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom o zamestnanie, preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, opravár poľnohospodárskej techniky

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B, T

• príjemné vystupovanie voči klientom
• manuálna zručnosť
• aktívny vodič
• vodičský preukaz sk. T výhodou
• ovládanie zvárania je vítané
• znalosť nemeckého jazyka vítaná

Prax so servisom a opravami poľnohospodárskych strojov a vozidiel výhodou nie podmienkou.

Spoločnosť Živa s.r.o. je samostatná, finančne nezávislá a prosperujúca firma, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2005. Zaoberáme sa predajom aj servisom horských nosičov náradia firmy Reform a stavebných výťahov firmy Böcker.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Živa SK spol. s r.o.
Kolárovská cesta 786
946 14 Zemianska Olča
www.topkarmoto.sk
ID: 3283643   Dátum zverejnenia: 21.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   zákl.mzda + odmeny podľa výkonu 1000 - 1200,- €