900 - 1 400 EUR

Terapeutka/kozmetička ZION SPA PREMIUM Bratislava

ZION SPA, s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 12, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie tradičných masáží (klasická, športová, aromaterapeutická, reflexná, lymfodrenáž, masáž lávovými kameňmi, masáž hlavy, tváre a chodidiel), kozmetických a telových ošetrení, manikúra a pedikúra;
- profesionálne poradenstvo v oblasti krásy a zdravia;
- komunikácia a práca s klientmi 5* hotela v slovenskom a anglickom jazyku;
- predaj kozmetiky;

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

670 EUR + 10% provízia z terapií (v priemere 200 EUR a viac) + 10% provízia z predaja kozmetiky + sprepitné + príplatky

- členstvo v ZION SPA PREMIUM
- provízie z predaja
- pravidelné zamestnanecné teambuildingy
- zamestnanecké stravovanie v hotelovej jedálni ZDARMA,
- uniforma a jej pranie v hotelovej práčovni,
- práca v mladom kolektíve,
- práca v príjemnom, luxusnom prostredí

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štrukturovaný životopis S PRILOŽENOU AKTUÁLNOU FOTOGRAFIOU.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete budú spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

2
3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odbornosť, prax, flexibilita, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, komunikatívnosť, príjemný a upravený vzhľad, chuť pracovať.

ZION SPA
Sme si vedomí, že ZION SPA zamestnanci sú základom úspechu. Oddaní wellnessu, prinášajúci nadšenie a vášeň k práci. Poskytujúci špičkové služby a nezabudnuteľné zážitky pre našich hostí.

Snažíme sa vytvoriť prostredie dôvery, rešpektu, poctivosti a tímovej práce prostredníctvom odbornej prípravy, vzdelávania a uznania a kariérne príležitosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Dvořákovo nábrežie 6
811 02 Bratislava

Kontakt

ID: 830073   Dátum zverejnenia: 20.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   670 EUR + 10% provízia z terapií (v priemere 200 EUR a viac) + 10% provízia z predaja kozmetiky + sprepitné + príplatky