Terapeutka (Ž) pre ZION SPA LUXURY v Grand Hotel Kempinski High Tatras/ Therapist (F) for ZION SPA LUXURY in Grand Hotel Kempinski High Tatras

ZION SPA, s.r.o.

Miesto práce
Kúpeľná 6, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
máj - jún 2021
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1 100 EUR/mesiacZákladná nástupná mzda od 650€ brutto. + zákonné príplatky + provízia z terapií (priemer 450 EUR a viac) + 10% provízia z predanej kozmetiky + obslužné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie masáží, pleťových a telových spa ošetrení s prihliadnutím na hotelové a spa štandardy
- komunikácia a práca s klientmi 5* hotela
- profesionálne poradenstvo v oblasti zdravia ,krásy a kozmetiky

- Možnosť zamestnaneckého ubytovania
- Zamestnanecká strava v hoteli
- Pracovná uniforma
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve, v príjemnom prostredí luxusného spa s unikátnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier z brehu Štrbského Plesa
- Možnosť kariérneho rastu
- Výborná pracovná skúsenosť z 5* prostredia
- Zaujímavý tréningový a incentívny program
- Športovo-relaxačné služby a mnoho ďalších.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štruktúrovaný životopis V SLOVENSKOM A ANGLICKOM JAZYKU cez tlačidlo "Poslať spoločnosti životopis".

Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu s aktuálnou fotografiou a so súhlasom na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle § 7 ods. 1 a 2 zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

masér/ masérka, fyzioteraput/ fyzioterapeutka, služby zákazníkom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- prax, loajalita, flexibilita, zodpovednosť,
- príjemný vzhľad a vystupovanie,
- silná orientácia na klienta,
- príjemne vystupovanie a entuziazmus,
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci, spolupráca s tímom,
- práca na zmeny,
- špecializácia na rôzne druhy masáží, kozmetiku, manikúra a pedikúra sú vítané,
- anglický jazyk je PODMIENKOU
- vysvedčenie o maturitnej skúške v odbore masér/ masérka alebo certifikát základnej klasickej masáže je PODMIENKOU.

ZION SPA
Sme si vedomí, že ZION SPA zamestnanci sú základom úspechu. Oddaní wellnessu, prinášajúci nadšenie a vášeň k práci. Poskytujúci špičkové služby a nezabudnuteľné zážitky pre našich hostí.

Snažíme sa vytvoriť prostredie dôvery, rešpektu, poctivosti a tímovej práce prostredníctvom odbornej prípravy, vzdelávania a uznania a kariérne príležitosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kúpeľná 6
059 85 Štrbské Pleso

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Kováčová
Tel.: +421911082949
E-mail: poslať životopis
ID: 1649547  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac