Referent pre dopravu a zásobovanie

Zinc Euro, a.s.

Miesto práce
Karpatská, Poprad
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.5.2023
1 200 EUR/mesiacmožnosť získať 13. plat/odmeny za dosiahnuté výsledky práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie dopravy a vedenie s tým súvisiacej agendy
- realizácia operatívneho nákupu a vedenie s tým súvisiacej dokumentácie
- vedenie a bežná údržba motorových vozidiel
- zabezpečovanie opráv, servisných prehliadok, prezúvanie pneumatík, umývanie a tankovanie
- riešenie poistných udalostí
- komunikácia s dodávateľmi

Práca si vyžaduje aj cestovanie v rámci Slovenska.

- možnosť získať 13. plat/odmeny za dosiahnuté výsledky práce
- flexibilný pracovný čas
- služobný telefón
- zľava na firemné produkty

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický alebo ekonomický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- organizačné a komunikačné schopnosti
- precíznosť, dochvíľnosť, zodpovednosť za zverený majetok
- zodpovedný prístup k zvereným úlohám
- schopnosť riešiť problémy

Zinc Euro je najväčšia slovenská peer-to-peer spoločnosť. Naša platforma spája investorov, ktorí chcú požičať svoje finančné prostriedky s tými, ktorí chcú financovať svoje potreby. Realizujeme investície do spotrebiteľského financovania pre top maloobchodných predajcov a financovania obyvateľstva. Od roku 2014 sme našli financovanie úverom v celkovej výške viac ako 90 miliónov eur. Zinc Euro, a.s. je 100% vlastnená rodinná spoločnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4527749  Dátum zverejnenia: 27.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac