PPC špecialista

Zinc Euro, a.s.

Miesto práce
Karpatská 15, Poprad
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacod 1600 EUR - horná hranica nie je určená, závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného performance špecialistu, ktorý nám pomôže posunúť výkonnosť našich kampaní na vyššiu úroveň. Vašou úlohou bude nastaviť výkonnostnú stratégiu kampaní a zastrešiť ich správu a optimalizáciu. Ak máte data-driven prístup a ovládate na pokročilej úrovni Google/FB Ads, Google Analytics a Data Studio, hľadáme práve vás.

Náplň práce :
• Nastavovanie a správa výkonnostných online kampaní, hlavne v systémoch Google Ads a Facebook Ads
• Optimalizácia s dôrazom na ekonomický efekt a pravidelné vyhodnocovanie výsledkov
• Správa rozpočtov a ich nastavovanie v reklamných systémoch
• Testovanie cielení, kreatív, placementu pre dosahovanie lepšej výkonnosti
• Vytváranie cielení a publík pre akvizičné aj remarketingové kampane
• Reportovanie výsledkov v Data Studiu
• Sledovanie nových trendov a formátov výkonnostných kampaní
• Spolupráca pri tvorbe digitálnej stratégie

• možnosť získať 13. plat za dosiahnuté výsledky práce
• možnosť príležitostnej práce z domu
• ďalšie vzdelávanie - školenia a konferencie
• príležitosť pracovať v dynamicky rozvíjajúcej sa firme
• zľava na firemné produkty

Všetky dokumenty (CV doplnený o realizované projekty v oblasti PPC, motivačný list) nám pošlite emailom. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, vybraných budeme kontaktovať s termínom na pohovor. Tešíme sa!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, PPC

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Tag Manager - Pokročilý
Facebook Business Manager - Pokročilý
Facebook Ads Manager - Pokročilý
Facebook Analytics - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
LinkedIn Ads - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

min. 5 rokov

• Skúsenosť s väčšími a komplexnejšími projektmi
• Schopnosť argumentovať svoje rozhodnutia a odporúčania
• Samostatnosť a spoľahlivosť
• Dôslednosť a systematickosť pri práci
• Chuť neustále sa zlepšovať a vzdelávať sa
• Logické myslenie a spájanie si súvislostí
• Kreativita v hľadaní riešení

Zinc Euro je najväčšia slovenská peer-to-peer spoločnosť. Naša platforma spája investorov, ktorí chcú požičať svoje finančné prostriedky s tými, ktorí chcú financovať svoje potreby. Realizujeme investície do spotrebiteľského financovania pre top maloobchodných predajcov a financovania obyvateľstva. Od roku 2014 sme našli financovanie úverom v celkovej výške viac ako 90 miliónov eur. Zinc Euro, a.s. je 100% vlastnená rodinná spoločnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4516119  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac