Akvizičný manažér faktoringu

Zinc Euro, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
2 000 EUR/mesiac+ 1 000 € odmena za splnenie mesačného plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás budovať vzťah s klientmi a pomáhať im rozvíjať ich stabilné podnikanie?
Do nášho tímu hľadáme dynamického kolegu s obchodníckym duchom a výbornými komunikačnými zručnosťami, ktorý by u nás mohol:

• aktívne vyhľadávať potencionálnych klientov pre faktoringovú spoluprácu
• identifikovať, samostatne analyzovať potreby klientov a navrhovať riešenia pre uzatvorenie aktívnych obchodov v oblasti faktoringu
• rozvíjať a udržiavať vzťahy so získanými faktoringovými klientmi
• zabezpečovať profesionálny servis pre klienta
• pomôcť so zvyšovaním znalosti mena a značky

• motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy zohľadňujúce individuálny výkon
• auto, mobilný telefón
• priateľský a stabilný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii vzťahového manažéra pre faktoring

Počet rokov praxe

5

• prehľad v oblasti firemného financovania
• znalosť vyhodnocovať finančné výkazy a iné klientske dáta
• samostatnosť a akvizičný apetít, profesionálne vystupovanie
• orientácia na klienta, predajné a komunikačné zručnosti
• zameranie na detail a výsledok
• odhodlanie prinášať nové nápady a riešenia

Zinc Euro je najväčšia slovenská peer-to-peer spoločnosť. Naša platforma spája investorov, ktorí chcú požičať svoje finančné prostriedky s tými, ktorí chcú financovať svoje potreby. Realizujeme investície do spotrebiteľského financovania pre top maloobchodných predajcov a financovania obyvateľstva. Od roku 2014 sme našli financovanie úverom v celkovej výške viac ako 90 miliónov eur. Zinc Euro, a.s. je 100% vlastnená rodinná spoločnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4461425  Dátum zverejnenia: 11.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac