Realitný špecialista

Zinc Euro, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových nehnuteľností
- obhliadky nehnuteľností
- komunikácia s klientmi
- zabezpečenie a príprava potrebnej dokumentácie k obchodu
- flexibilné riešenie obchodných prípadov

- flexibilný pracovný čas
- služobný telefón
- služobný automobil
- notebook
- v prípade dobrého hospodárskeho výsledku spoločnosti 13. plat

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude našim chýbajúcim článkom. Vyžadujeme bohaté pracovné skúsenosti vo svete realít s minimálne 5 ročnou praxou. Centrála spoločnosti je v Poprade, Vaša pôsobnosť bude celé územie Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

realitný maklér

Počet rokov praxe

5

- vynikajúci prehľad na trhu nehnuteľnosti
- podložené doterajšie pracovné úspechy
- obchodné zručnosti podmienkou
- proaktívny a zodpovedný prístup k práci nutnosťou
- ambícia napredovať a byť najlepší

Zinc Euro je najväčšia slovenská peer-to-peer spoločnosť. Naša platforma spája investorov, ktorí chcú požičať svoje finančné prostriedky s tými, ktorí chcú financovať svoje potreby. Realizujeme investície do spotrebiteľského financovania pre top maloobchodných predajcov a financovania obyvateľstva. Od roku 2014 sme našli financovanie úverom v celkovej výške viac ako 90 miliónov eur. Zinc Euro, a.s. je 100% vlastnená rodinná spoločnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4125463  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac