Manažér obchodnej siete

Zinc Euro, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.6.2021
Od 1 000 EUR/mesiac- bonusy do 300€ na základe dosiahnutých obchodných výsledkov, finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budovať dlhodobé vzťahy so zverenými obchodnými zástupcami v súlade s obchodnou politikou a stratégiou spoločnosti
- zodpovednosť za komerčný vzťah a profitabilitu skupiny obchodných zástupcov (súčasných a potenciálnych), ako z krátkodobého, tak aj z dlhodobého hľadiska
- komunikovať so svojimi obchodnými zástupcami, kolegami a nadriadenými
- kontaktovanie nových obchodných zástupcov a systematické vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- dôkladná analýza potrieb obchodných zástupcov

• možnosť získať 13. plat/odmeny za dosiahnuté výsledky práce
• služobný notebook a mobilný telefón
• cestovanie na náklady spoločnosti
• veľká podpora v rozvoji osobnostného rastu
• príležitosť pracovať v dynamicky rozvíjajúcej sa firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

A

- komunikatívnosť a schopnosť nadväzovať nové kontakty
- spoľahlivosť a schopnosť plniť si a dodržiavať dohody
- ochota cestovať
- obchodný duch a manažérske ambície
- samostatnosť v manažovaní vlastného času a úloh

Zinc Euro je najväčšia slovenská peer-to-peer spoločnosť. Naša platforma spája investorov, ktorí chcú požičať svoje finančné prostriedky s tými, ktorí chcú financovať svoje potreby. Realizujeme investície do spotrebiteľského financovania pre top maloobchodných predajcov a financovania obyvateľstva. Od roku 2014 sme našli financovanie úverom v celkovej výške viac ako 90 miliónov eur. Zinc Euro, a.s. je 100% vlastnená rodinná spoločnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4070106  Dátum zverejnenia: 5.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac