Je vaša pracovná pozícia v banke, divízia SME, ohrozená? Naša faktoringová spoločnosť hľadá akvizičných manažérov.

Zinc Biz a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac1 000 EUR odmena za splnenie mesačného plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosti na pozícii vzťahového manažéra pre firemnú klientelu a vaša kariéra v banke, v divízii SME, je ohrozená, alebo stojíte pred rizikom prepustenia, pridajte sa do nášho tímu.

Zameriavame sa na financovanie SME klientov, ktorí žiadali o prevádzkový úver v bankách a boli zamietnutí. Ako súkromná spoločnosť sme viac flexibilní ako banky a dokážeme klientov obslúžiť, resp. schváliť formou faktoringu. Ponúkame faktoring s dobou splatnosti 30 až 120 dní, špecificky nasledovné typy: regresný, bezregresný, tichý, medzinárodný a tuzemský. Takisto sa venujeme aj nákupnému (reverznému) faktoringu.

Náplň práce:
• aktívne vyhľadávať potencionálnych klientov pre faktoringovú spoluprácu
• identifikovať, samostatne analyzovať potreby klientov a navrhovať riešenia pre uzatvorenie aktívnych obchodov v oblasti faktoringu
• rozvíjať a udržiavať vzťahy so získanými faktoringovými klientmi
• zabezpečovať profesionálny servis pre klienta
• pomôcť so zvyšovaním znalosti mena a značky

• motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy zohľadňujúce individuálny výkon
• auto, mobilný telefón
• priateľský a stabilný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5 rokov praxe na pozícii bankára pre firemných klientov a oblasť faktoringu

• prehľad v oblasti firemného financovania
• znalosť vyhodnocovať finančné výkazy a iné klientske dáta
• samostatnosť a akvizičný apetít, profesionálne vystupovanie
• orientácia na klienta, predajné a komunikačné zručnosti
• zameranie na detail a výsledok
• odhodlanie prinášať nové nápady a riešenia

Zinc Biz a. s. je slovenská faktoringová spoločnosť založená v roku 2022, ktorá sa zameriava na prevádzkové financovanie firiem prostredníctvom faktoringu - odkupu pohľadávok.
Našim klientom ponúkame rýchle a dostupné krátkodobé financovanie, ktoré pomáha zlepšiť ich likviditu, minimalizovať riziko inkasa pohľadávok a zamerať sa na rast ich podnikania. Vieme a sme pripravení financovať spoločnosti zo všetkých segmentov a odvetví.

Zinc Biz a.s. je sesterskou spoločnosťou najúspešnejšej slovenskej peer-to-peer spoločnosti Zinc Euro, a.s., v ktorej investori doteraz preinvestovali 80 mil. €. Spoločne patria pod holding Zinc družstvo.
ID: 4682700  Dátum zverejnenia: 4.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac