Technológ - CNC programátor

ZIN s.r.o.

Miesto práce
Hronský Beňadik
Termín nástupu
po vzájomnej dohode
Od 1 200 EUR/mesiacmzda môže byť po dohode vyššia v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovanie technológie opracovania súčiastok na CNC strojoch podľa požiadaviek vo výkresovej dokumentácii
- spracovanie programov pre CNC stroje priamo na strojoch, prípadne pomocou CAD/CAM systému
- poskytovanie návrhu potrebného náradia pre opracovanie, zabezpečenie nákupu potrebného náradia a jeho správu
- spracovanie požiadaviek na návrh potrebných upínacích prípravkov
- poskytovanie návrhu rezných parametrov opracovania
- odlaďovanie spracovaných programov v spolupráci s obsluhou
- návrh a implementácia opatrení zameraných na optimalizáciu procesu spracovania na CNC strojoch v oblasti rezných parametrov, používaného náradia alebo spôsobu opracovania
- príprava podkladov pre výpočet noriem spotreby času a nákladov
- komunikácia s ostatnými oddeleniami firmy

- vianočná odmena
- doplnkové dôchodkové sporenie
- rekondičné masáže
- stabilné pracovné miesto

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť - výhodou
- skúsenosti s výrobno-technologickými systémami CAD/CAM - výhodou
- skúsenosti resp. štúdium automatizovaných systémov riadenia - výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť
- silné analytické myslenie
- flexibilita, schopnosť zvládať stres
- otvorenosť, transparentnosť a pozitívne myslenie

Rodinná slovenská firma zaoberajúca sa :
- strojárskou zákazkovou výrobou - obrábanie kovov, tvárnenie, lisovanie, zváranie
- výrobou dielcov bleskozvodov a uzemňovania
- prevádzkuje vlastnú žiarovú zinkovňu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4471584  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac