Prevádzkovo-obchodný referent pre IT oblasť

ZILLION quadrate, s r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 600,- EUR podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plnenie asistentských a referentských úloh pre obchodný a ekonomický úsek spoločnosti. Zodpovednosť za reklamačný proces, objednávanie a evidencia tovaru na sklad, fakturácia, administratívne práce všeobecne. Po zaškolení komplexné zastrešenie periodických služieb ako registrácia a prevádzka internetových domén, predplatné formy softvéru a ich aktualizácie, udržiavanie stavu skladu spotrebného materiálu a náhradných dielov, neskôr zodpovednosť za nákup celého portfólia produktov. Telefonická, mailová a poštová komunikácia, starostlivosť o obchodných partnerov.

Mladý kolektív, flexibilný pracovný čas, firemné akcie, stravné poukážky nad rámec zákona, priateľská atmosféra na pracovisku.

Vzdelávanie formou obchodných, produktových a marketingových školení u našich dodávateľov.

Príležitosť byť pri ďalšom rozvoji spoločnosti, ktorá je vo svojej oblasti jednotkou v regióne a v segmente antivírusovej bezpečnosti jednou z najlepších na Slovensku.

Finančné ohodnotenie podľa skúseností a schopností kandidáta bude upresnené na osobnom pohovore.

Prvý kontakt prosíme e-mailom (CV, prípadne aj motivačný list). Silne preferujeme záujemcov z Topoľčian a blízkeho okolia. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybratých uchádzačov, ktorých vyzveme k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, marketing, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aspoň základná orientácia v oblasti informačných technológií je veľkou výhodou
- Samostatnosť pri riešení úloh
- Komunikatívnosť / príjemné vystupovanie
- Zodpovednosť a precíznosť
- Ochota vzdelávať sa
- Lojálnosť / schopnosť stotožniť sa so spoločnosťou
- Iniciatívny prístup
- Organizačné schopnosti

Externá správa IT pre firemný a komunálny sektor, komplexné dodávky HW a SW, poradenstvo. Kybernetická bezpečnosť, AV riešenia, DLP, GDPR. Expertné riešenia v oblasti tlače, optimalizácia nákladov, predaj, prenájom, leasing, servisné zmluvy, alternatívne modely financovania, spotrebný materiál. Návrh, inštalácia a správa sieťovej infraštruktúry, kamerové systémy, štruktúrovaná kabeláž, rozvodné systémy, manažment, vzdialený dohľad. Internetové služby, webhosting, serverhosting, registrácie, webdesign.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1903543  Dátum zverejnenia: 6.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600,- EUR podľa skúseností