IT konzultant / Systémový administrátor

ZILLION quadrate, s r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP - ideálne do 28.februára
900 - 1 500 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie podľa skúseností a schopností kandidáta bude upresnené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Externá správa a servis IT infraštruktúry u klientov:
- správa počítačových sietí, serverov a počítačov
- vykonávanie periodických kontrol, riešenie prevádzkových problémov
- inštalácia a údržba OS
- inštalácia a údržba používateľského softvéru
- pripájanie a inštalácia periférií
- inštalácia a konfigurácia aktívnych prvkov sietí
- diagnostika v IT prostredí všeobecne

Využite príležitosť byť pri ďalšom rozvoji stabilnej spoločnosti (tento rok oslávime 20 narodeniny), ktorá je vo svojej oblasti jednotkou v regióne a v segmente antivírusovej bezpečnosti jednou z najlepších na Slovensku.

Sme mladý kolektív, ponúkame flexibilný pracovný čas, firemné akcie, technické a jazykové vzdelávanie a priateľskú atmosféru na pracovisku - v úplne nových, dizajnových priestoroch. Sťahujeme sa už o mesiac, príďte si pozrieť svoju novú kanceláriu :)

Hľadáme Juniora aj Seniora, finančné ohodnotenie podľa skúseností a schopností kandidáta bude upresnené na osobnom pohovore.

Prvý kontakt prosíme e-mailom (CV, prípadne aj motivačný list). Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybratých uchádzačov, ktorých vyzveme k osobnému pohovoru. Ostatným sa dopredu ospravedlňujeme a ďakujeme im za záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,IT,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý
Klient/server administrácia - Mierne pokročilý
Administrácia Windows serverov - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme profesionála so skúsenosťami, pre ktorého nebude problém ihneď sa zapojiť do pracovného procesu.

- Samostatnosť pri riešení úloh
- Tímový duch
- Komunikatívnosť / príjemné vystupovanie
- Zodpovednosť a precíznosť
- Ochota vzdelávať sa (školenia, certifikácie, samoštúdium)
- Lojálnosť / schopnosť stotožniť sa so spoločnosťou
- Iniciatívny prístup
- Technická manuálna zručnosť výhodou (nebáť sa "rozobrať a zložiť")

Externá správa IT pre firemný a komunálny sektor, komplexné dodávky HW a SW, poradenstvo. Kybernetická bezpečnosť, AV riešenia, DLP, GDPR. Expertné riešenia v oblasti tlače, optimalizácia nákladov, predaj, prenájom, leasing, servisné zmluvy, alternatívne modely financovania, spotrebný materiál. Návrh, inštalácia a správa sieťovej infraštruktúry, kamerové systémy, štruktúrovaná kabeláž, rozvodné systémy, manažment, vzdialený dohľad. Internetové služby, webhosting, serverhosting, registrácie, webdesign.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1308999  Dátum zverejnenia: 31.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac