Odborný referent na odbore správy majetku a investícií na Úrade Žilinského samosprávneho kraja - zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky

Žilinský samosprávny kraj

Miesto práce
Komenského, Žilina
Termín nástupu
01.07.2023, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- investičná činnosť pri príprave investičných zámerov, stavieb
- koordinácia a zabezpečovanie prípravnej fázy investičnej akcie - zadanie pre projekt,
koordinácia projektov
- spracovávanie projektových zámerov
- príprava zadania a podkladov pre prieskumy trhu a verejné obstarávanie
- príprava požiadaviek a podkladov na vypracovanie projektovej dokumentácie a
následné spracovanie podmienok a podkladov na verejné obstarávanie
- zabezpečenie projektových dokumentácií schválených investičných akcií
- administratívna činnosť, spracovávanie podkladov pre úhradu faktúr

stabilná verejná inštitúcia s možnosťou dlhodobého uplatnenia, výhody plynúce z kolektívnej zmluvy, preplácanie stravného zamestnávateľom nad úroveň stanovenú zákonom

Informácie o výberovom konaní

Dátum vyhlásenia výberového konania: 25.05.2023
Termín na podanie žiadosti s ostatnými požadovanými dokumentmi: 08.06.2023

Zoznam požadovaných dokumentov:
 predloženie žiadosti o zaradenie na osobný pohovor
 profesijný štruktúrovaný životopis
 doklady o najvyššom dosiahnutom vzdelaní -kópia
Spôsob podania žiadosti s ostatnými požadovanými dokumentmi: e-mailom: [email protected]

Predpokladané miesto uskutočnenia výberového konania:
Úrad Žilinského samosprávneho kraja, Komenského 48, Žilina

Spôsob vykonania výberového konania: písomne a ústne

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a zároveň v požadovanom termíne predložia žiadosť o zaradenie na osobný pohovor spolu s ostatnými dokumentami.
S osobnými údajmi, ktoré budú obsahovať doručené dokumenty od uchádzačov bude zamestnávateľ nakladať v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Kontaktná osoba: Mgr. Dana Mintálová 041/5032 251
e- mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa stavebného zamerania bez praxe , vysokoškolské vzdelanie I. stupňa stavebného zamerania s 3 rokmi praxe, stredoškolské vzdelanie stavebného alebo ekonomic. zamerania so znalosťou čítania staveb. výkresov a 5 rokov prax

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť, samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť koncepčného riešenia problémov, analytické myslenie, schopnosť tímovej práce, komunikatívnosť, lojálnosť, flexibilita, precíznosť, lojálnosť,

Ďalšie požiadavky:
 plnenie vyššie uvedených požiadaviek a predpokladov
 prax v oblasti investícií resp. v oblasti projektovania stavieb vítaná
 nevyhnutná znalosť pracovať s projektovou dokumentáciou
 aktívna znalosť práce s PC, s bežne používanými komunikačnými technológiami

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4581759  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac