Senior strategický manažér pre činnosti manažmentu regionálneho rozvoja pre región Horné Považie (PM -projekt OP EVS -Inteligentný a lepší ŽSK -2 roky

Žilinský samosprávny kraj

Miesto práce
Horné Považie
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manažérske činnosti v oblasti regionálneho rozvoja vrátane
- rozpracovania navrhovaných zámerov vyplývajúcich z platných stratégií a koncepcií do konkrétnych opatrení a projektov,
- dohliadania na správnu a včasnú implementáciu navrhovaných zmien a projektov;
- komunikácie s donormi a potenciálnymi partnermi, prípravy nových projektov a podpory pri implementácii existujúcich projektov

stabilná verejná inštitúcia s možnosťou dlhodobého uplatnenia, výhody plynúce z kolektívnej zmluvy, preplácanie stravného zamestnávateľom nad úroveň stanovenú zákonom

Informácie o výberovom konaní

INFORMÁCIE O OBSADZOVANOM MIESTE
Dátum vyhlásenia výberového konania: 06.07.2020
Termín na podanie žiadosti s ostatnými požadovanými dokumentmi: do 19.07.2020
Spôsob podania žiadosti s ostatnými požadovanými dokumentmi: e-mailom Mgr. Alžbeta Skopalová, t.č. 041/5032 440 e-mail [email protected], osobne, príp. poštou na adresu: Úrad ŽSK, Komenského 48, 011 09 Žilina
Predpokladané miesto uskutočnenia výberového konania: Úrad ŽSK, Komenského 48, 011 09 Žilina
Spôsob vykonania výberového konania: ústne
Kontaktná osoba: Mgr. Alžbeta Skopalová, t.č. 041/5032 440, e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejná správa a region. rozvoj, príp. urbanizmus, priestorové plánovanie, manažment, politické vedy a iné príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady:
• spoľahlivosť,
• komunikatívnosť a prosociálny prístup,
• príjemné vystupovanie,
• samostatnosť,
• asertivita,
• kreativita,
• proaktivita,
• chuť sa učiť a pracovať na nových veciach
Ďalšie požiadavky:
• spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
• odborná prax min. 5 rokov v požadovanom odbore
• pracovná prax v oblasti regionálneho rozvoja
• skúsenosti s koordináciou a vedením pracovných skupín
• prax v oblasti projektového manažmentu
• praktické znalosti postupov a procesov v štátnej správe alebo samospráve výhodou
• znalosť legislatívy v oblasti regionálneho rozvoja
• pokročilá znalosť programov MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
• komunikačné zručnosti ako facilitácia a negociácia výhodou
• znalosť legislatívy v oblasti regionálneho rozvoja výhodou
Zoznam požadovaných dokumentov:
• žiadosť o prijatie do zamestnania s telefónnym kontaktom a emailovým kontaktom,
• profesijný životopis v štruktúrovanom formáte,
• kópie dokladov o vzdelaní,
• súhlas uchádzača so spracúvaním osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3933624  Dátum zverejnenia: 6.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac