Lekár samosprávneho kraja ( skrátený úväzok (7,5 hodiny týždenne)

Žilinský samosprávny kraj

Miesto práce
Komenského, Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plnenie úloh na úseku zdravotníctva - výkon miestnej správy na úseku zdravotníctva ako prenesený výkon štátnej správy.

• stabilná verejná inštitúcia s možnosťou dlhodobého uplatnenia,
• preplácanie stravného zamestnávateľom nad úroveň stanovenú zákonom
• výhody plynúce z kolektívnej zmluvy,

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na uchádzačov:
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa – Lekárska fakulta
• odborná prax v oblasti zdravotníctva min. 5 rokov,
• aktívna znalosť práce s PC na pokročilej úrovni (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) a inými bežne používanými komunikačnými technológiami,
• základné znalosti všeobecne záväzných právnych predpisov z oblasti verejnej správy a zdravotníctva (napr.: zákon č. 302/2001 Z. z. o samospráve vyšších územných celkov, zákon č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme, zákon č. 71/1967 Z. z. o správnom konaní, zákon č. 576/2004 Z. z. o zdravotníckej starostlivosti, službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti a zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, zákon č. 577/2004 Z. z. o rozsahu zdravotnej starostlivosti uhrádzanej na základe verejného zdravotného poistenia a o úhradách za služby súvisiace s poskytovaním zdravotnej starostlivosti v znení neskorších predpisov, zákon č. 578/2004 Z. z. o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti, zdravotníckych pracovníkoch, stavovských organizáciách v zdravotníctve a zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, ...),
• znalosti z oblasti fungovania zdravotníctva vítané,
• bezúhonnosť,
. plnenie vyššie uvedených požiadaviek a predpokladov
ZOZNAM POŽADOVANÝCH DOKUMENTOV:
- predloženie žiadosti o zaradenie na osobný pohovor,
- štruktúrovaný profesijný životopis,
- doklady o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
Dátum vyhlásenia výberového konania: 23.06.2020

Termín na podanie žiadosti s ostatnými požadovanými dokumentmi: do 23.07.2020

Spôsob podania žiadosti s ostatnými požadovanými dokumentmi: e-mailom Mgr. Alžbeta Skopalová, t. č. 041/5032 440 e-mail [email protected], osobne, príp. poštou na adresu: Úrad ŽSK, Komenského 48, 011 09 Žilina

Predpokladané miesto uskutočnenia výberového konania:
Úrad Žilinského samosprávneho kraja, Komenského 48, 011 09 Žilina

Spôsob vykonania výberového konania: ústne

Kontaktná osoba: Mgr. Alžbeta Skopalová, t.č. 041/5032 440, e-mail [email protected]

S osobnými údajmi, ktoré budú obsahovať doručené dokumenty od uchádzačov bude zamestnávateľ nakladať v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárske zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• zodpovednosť,
• samostatnosť,
• precíznosť,
• vysoké pracovné nasadenie,
• schopnosť tímovej práce,
• lojálnosť,
• flexibilita,

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3928012  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 450 EUR/mesiac