Vedúci oddelenia vnútornej správy, krízového riadenia, CO a bezpečnosti

Žilinský samosprávny kraj

Miesto práce
Komenského, Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a zodpovednosť za činnosť oddelenia v nasledovných oblastiach:
vnútorná správa, krízové riadenie, civilná ochrana obyvateľstva, ochrana pred povodňami, BOZP a ochrany zdravia pri práci, ochrany osobných údajov a správy registratúry
• zodpovednosť za materiálno – technické zabezpečenie chodu úradu ŽSK
• zodpovednosť za plnenie úloh v oblasti autoprevádzky

• stabilná verejná inštitúcia s možnosťou dlhodobého uplatnenia
• motivačný mzdový systém
• pravidelné bonusy k platu (napr. kvartálne odmeny, projektové odmeny)
• výhody plynúce z kolektívnej zmluvy
• preplácanie stravného zamestnávateľom nad úroveň stanovenú zákonom

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na uchádzačov:
• VŠ I. alebo VŠ II. stupňa (technický, príp. ekonomický smer vzdelania vítaný)
• minimálne 3 – ročná odborná prax v oblasti správy majetku, príp. prevádzkovania budov
• minimálne 2 roky praxe v riadení kolektívu
• znalosť legislatívnych predpisov z oblasti verejnej správy
• MS Office na pokročilej úrovni
• výborná znalosť štátneho jazyka
• bezúhonnosť

Podmienky pre zaradenie na osobný pohovor:
• plnenie vyššie uvedených požiadaviek
• predloženie žiadosti o zaradenie na osobný pohovor
• štruktúrovaný profesijný životopis
• doklady o najvyššom dosiahnutom vzdelaní

Žiadosť spolu s ostatnými vyžadovanými dokumentmi je potrebné doručiť na adresu: Žilinský samosprávny kraj, oddelenie ľudských zdrojov, Komenského 48, 011 09 Žilina, v termíne do 31.05.2020, s označením obálky „osobný pohovor – vedúci oddelenia vnútornej správy, krízového riadenia, CO a bezpečnosti“, pričom rozhodujúci je dátum na poštovej pečiatke, resp. e -mailom na adresu [email protected]

V prípade nejasností kontaktujte p. Mgr. Skopalovú na t. č.: 041/5032440.

S osobnými údajmi, ktoré budú obsahovať doručené dokumenty od uchádzačov bude zamestnávateľ nakladať v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, príp. ekonomický smer

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• spoľahlivosť, lojálnosť, zodpovednosť
• časová flexibilita, schopnosť prispôsobovať sa meniacim sa podmienkam, odolnosť voči stresu
• komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, zodpovedný prístup
• kreativita a schopnosť pracovať samostatne
• príjemné vystupovanie a výborný prejav v slovenskom jazyku

Vyšší územný celok VUC

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Komenského 48
011 09 Žilina
ID: 3914528  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac