Odborný referent - odbor sociálnych vecí

Žilinský samosprávny kraj

Miesto práce
Komenského, Žilina
Termín nástupu
01.07.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 950,00 € brutto /mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie komplexnej analytickej činnosti v oblasti sociálnych služieb v rámci Žilinského kraja
• vykonávanie činnosti súvisiacej s rozpočtami zariadení sociálnych služieb v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK a neverejných poskytovateľov sociálnych služieb
• vykonávanie kontroly v zmysle zákona č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách

• stabilná verejná inštitúcia s možnosťou dlhodobého uplatnenia
• motivačný mzdový systém
• pravidelné bonusy k platu (individuálna doplnková mzda, kvartálne odmeny, projektové odmeny)
• výhody plynúce z kolektívnej zmluvy
• preplácanie stravného zamestnávateľom nad úroveň stanovenú zákonom

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na uchádzačov:
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• minimálne 1-ročná odborná prax v oblasti ekonomiky, prípadne účtovníctva rozpočtovej, príspevkovej, prípadne neziskovej organizácie
• znalosti všeobecne záväzných právnych predpisov z oblasti verejnej správy (napr.: zákon 448/2008 Z. z. o sociálnych službách, zákon č. 302/2001 Z. z. o samospráve VÚC, zákon č. 446/2001 Z. z. o majetku VÚC, zákon č. 357/2015 Z. z. o finančnej kontrole a audite, zákon č. 523/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách verejnej správy, zákon č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní vo verejnej správe, zákon č. 583/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách územnej samosprávy, zákon č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve)
• legislatívne znalosti v oblasti personálnej a mzdovej
• výborná znalosť štátneho jazyka
• MS Office na pokročilej úrovni

Žiadosť spolu s ostatnými vyžadovanými dokumentmi je potrebné doručiť na adresu: Žilinský samosprávny kraj, oddelenie ľudských zdrojov, Komenského 48, 011 09 Žilina, resp. e - mailom na adresu [email protected] v termíne do 31. 05. 2019.

S osobnými údajmi, ktoré budú obsahovať doručené dokumenty od uchádzačov bude zamestnávateľ nakladať v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Dovoľujeme si Vás informovať, že na osobný pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí budú spĺňať zverejnené požiadavky a predpoklady v rámci obsadzovaného pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

• organizačné schopnosti
• komunikačné zručnosti, samostatnosť
• manažérske zručnosti
• strategické a analytické myslenie
• lojálnosť
• flexibilita
• bezúhonnosť

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3670461  Dátum zverejnenia: 16.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 950,00 € brutto /mesačne