Pomocná sila do kuchyne

Žilinská univerzita v Žiline

Miesto práce
Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitná, Žilina
Termín nástupu
21.02.2022 resp. dohodou
646 EUR/mesiacod 646€ tarifný plat + osobný príplatok + odmeny budú priznané v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z., výška platu závisí od skúsenosti a praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v stravovacom zariadení Žilinskej univerzity v Žiline
- Hrubá príprava ovocia, zeleniny a iných potravín
- Výpomoc pri výrobe jednoduchých jedál, výroba plnených bagiet, žemlí, hamburgerov
- Obslužné práce pri triedení použitého riadu (obsluha umývačky riadu, umývanie riadu)
- Obsluha a čistenie chladiacich i veľkokuchynských zariadení
- Komplexné upratovanie kuchynskej prevádzky či miestností súvisiacich s prevádzkou

ranná zmena od 6.00 - 14.00, - práca PO-PIA, víkendy voľné
6 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
1 deň sick day
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
náhrady pri PN nad rámec Zákonníka práce
dochádzkový bonus, odmeny
voľno cez vianočné sviatky
možnosť čerpať plynule dovolenku počas letných prázdnin
vlastné rekreačné zariadenie v Zuberci
zľavy u našich partnerov

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Dátum nástupu v priebehu mesiaca február 2022 resp. podľa dohody.

Prihlásiť sa do výberového konania je možné do 18.02.2022 zaslaním požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie do zamestnania,
- štruktúrovaný profesijný životopis,
- fotokópie dokladov o najvyššom dosiahnutom vzdelaní (výučný list, maturita, diplom, vysvedčenie o štátnej záverečnej skúške),
- čestné vyhlásenie o pravdivosti údajov uvádzaných v priložených dokladoch.

Od úspešného uchádzača budeme pred uzatvorením pracovného pomeru vyžadovať absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky u nášho zmluvného všeobecného lekára.

Informácie o podmienkach spracúvania osobných údajov nájdete na stránke UNIZA, v sekcii „Ochrana osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

prax v gastronómii výhodou, no nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity/s maturitou
- Prax v odbore a v oblasti gastronómie je vítaná no nie je podmienkou
- Pozícia vhodná pre absolventa
- Práca vhodná pre dôchodcov
- Zdravotný preukaz
- Bezúhonnosť
- Pracovná doba závisí od miesta výkonu práce: ranná zmena 6:00-14:00 - PO-PIA,
- Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce,

Obsadzujeme 3 pracovné pozície

Žilinská univerzita v Žiline patrí už viac ako šesťdesiatpäť rokov k popredným vzdelávacím a vedeckovýskumným inštitúciám na Slovensku. Svojou bohatou tradíciou zaujíma významné miesto medzi slovenskými univerzitami a to nielen počtom študentov, ponukou zaujímavých a kvalitných študijných programov, ale najmä výraznou výskumnou i zahraničnou aktivitou. Univerzita aktuálne na svojich siedmich fakultách vzdeláva 7 850 študentov v 182 akreditovaných študijných programoch vo všetkých formách a stupňoch vysokoškolského štúdia.
Žilinská univerzita v Žiline na zabezpečenie svojich cieľov a zámerov zamestnáva cca 1 500 zamestnancov na rôznych pracovných pozíciách od vysokoškolských profesorov, vedeckých a výskumných pracovníkov po administratívnych a prevádzkových zamestnancov, ktorí zabezpečujú plynulý chod tejto vzdelávacej inštitúcie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4243860  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 646 EUR/mesiac