Odborný zamestnanec v rámci európskych výskumných projektov

Žilinská univerzita v Žiline

Miesto práce
Univerzitná, Univerzitná 1, Žilina
Termín nástupu
1.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
757,5 - 1 500 EUR/mesiacvýška platu závisí od uznanej praxe, skladá sa z tarifného platu a osobného príplatku v súlade so Zákonom č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za administratívne a finančné riadenie európskych projektov;
• Organizácia vedeckých podujatí;
• Spolupráca pri príprave správ a výstupov projektov;
• Spolupráca pri komunikácií s partnermi projektov, externými organizáciami a Európskou komisiou;

podpora ďalšieho vzdelávania a kvalifikačného rastu
pružná pracovná doba
týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
náhrady pri PN nad rámec Zákonníka práce
vlastné rekreačné zariadenie v Zuberci
zľavy u našich partnerov

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

administrácia európskych projektov
1

• Skúsenosti s administráciou európskych výskumných projektov (7.RP, H2020, Interreg);
• Skúsenosti s organizáciou vedeckých podujatí a/alebo mítingov a reportovaním;
• Skúsenosti s riadením komunikácie a diseminácie projektov;
• Excelentné komunikačné zručnosti v anglickom jazyku, vrátane prezentačných skúseností, skúseností s komunikáciou s partnermi projektov/externými organizáciami/EK a skúseností s podporou pri príprave projektových správ;
• Entuziazmus pre nekonvenčné riešenia, kreativita a vízia;
• Bezúhonnosť

Žilinská univerzita v Žiline patrí už šesťdesiatpäť rokov k popredným vzdelávacím a vedeckovýskumným inštitúciám na Slovensku. Svojou bohatou tradíciou zaujíma významné miesto medzi slovenskými vysokými školami a to nielen počtom študentov, ponukou zaujímavých a kvalitných študijných programov, ale najmä výraznou výskumnou i zahraničnou aktivitou. Univerzita aktuálne na svojich siedmich fakultách vzdeláva 7 700 študentov v 129 akreditovaných študijných programoch vo všetkých formách a stupňoch vysokoškolského štúdia.
Žilinská univerzita v Žiline na zabezpečenie svojich cieľov a zámerov zamestnáva cca 1500 zamestnancov na rôznych pracovných pozíciách od vysokoškolských profesorov, vedeckých a výskumných pracovníkov po administratívnych a prevádzkových zamestnancov, ktorí zabezpečujú plynulý chod tejto vzdelávacej inštitúcie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Univerzitná 8215/1
010 26 Žilina
ID: 3968541  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 757,5 EUR/mesiac