Mechanik elektrotechnických zariadení

Miesto práce
ZF Slovakia, a. s., Levice
Termín nástupu
ASAP
od 992,92 do 1721,93* eur/mesiac podľa skúseností, bez príplatkov za poobednú, nočnú, prácu cez víkend a sviatok *z toho základná zložka mesačnej mzdy podľa §62 ods. 2 Zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti v znení neskorších predpisov: od 693 do

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • diagnostika a opravy elektrických zariadení
  • odstraňovanie závad a nedostatkov na výrobných zariadeniach
  • práca s technickou dokumentáciou (výkresy, plány, atď.)
  • vykonávanie plánovanej údržby podľa stanovených plánov

Štatút kmeňového zamestnanca od prvého dňa pracovného pomeru, dovolenková a vianočná odmena, 2x ročne dochádzková prémia, nadštandardné lekárske prehliadky, vitamínové balíčky, príspevok za cestovanie do práce, vernostné, príspevok od zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového sporenia až do výšky 6% z hrubej mzdy, odmeny pri jubileách, príspevok na stravovanie od zamestnávateľa až vo výške 77,5% zo stravnej jednotky, stravovanie zabezpečené priamo v podniku, príplatky za nočnú prácu, prácu cez víkend a štátne sviatky a nadčasy nad rámec ZP.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár alebo elektromechanik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • SOU/SŠ elektrotechnického zamerania – odbor elektrikár, elektromechanik
  • osvedčenie podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z.z., § 21 a viac
  • znalosť Simatic S7 Geraph, TIA rady - Siemens, Simodrive, Sinamic
  • znalosť pneumatických a hydraulických systémov
  • znalosť riadiacich systémov
  • prax z výrobného prostredia výhodou
  • ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke - ranné a poobedné zmeny
/§21, §22, §23, podľa vyhlášky 508/2009 Zz./

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly hnacieho ústrojenstva, závod Levice

Levický závod, ktorý je súčasťou prevádzkovej jednotky Moduly hnacieho ústrojenstva, zahájil svoju výrobu v auguste 2007 a v súčasnosti zamestnáva 460 zamestnancov.

Výrobným programom je výroba komponentov technológiami trieskového obrábania na moderných CNC technológiách pre závody, ktoré realizujú výrobu osobných spojok, dvojhmotových zotrvačníkov a meničov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Jana Kisova
Tel.: 036/6294 345
E-mail: poslať životopis
ID: 4587587  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.