Platený stážista-inžinier kvality-rozvoj dodávateľov SDE

Miesto práce
ZF Slovakia, a. s., 934 01, Levice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda od 6,50 € / hod. (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Účasť v APQP tímoch pri zavádzaní nových produktov podľa postupov ZF (t. j. Supplier Readiness, interná dokumentácia, dokumentácia od dodávateľa, atď.)
•Podporovať činnosti na plánovanie, riadenie, monitorovanie a podporu procesu schvaľovania PPAP od dodávateľa (prvotné schválenie, zmeny, ...); podľa potreby komunikovať so závodmi, projektmi a zodpovednými osobami.
•Spolupráca s projektovým tímom pri výbere a rozvoji dodávateľov prostredníctvom pravidelného hodnotenia, plánovacích stretnutí a nástrojov APQP.
•Poskytovať podporu pri plánovaní, koordinácii a riadení programov trvalého zlepšovania dodávateľa a tímového úsilia.
•Podporovať implementáciu štandardov, metód a zavádzanie nových nástrojov pre rozvoj dodávateľov.
•Podpora globálnej organizácie ZF pri riešení regionálnych problémov s kvalitou dodávateľov počas fázy sériovej výroby.
•Získavanie odborných a technických znalostí prostredníctvom účasti na vzdelávacích seminároch, formálnych školeniach, vytvárania a rozširovania odborných sietí a účasti v odborných spoločnostiach.
•Vykonávať ďalšie povinnosti podľa zadania

Si, resp. od septembra budeš študentom končiaceho ročníka vysokej školy, chceš pracovnať na svojej budúcnoti a zároveň si zarobiť? Ak nás presvedčíš o svojich kvalitách získaš aj pracovnú zmluvu.
Už teraz ponúkame:
  • kompletný adaptačný proces a dôkladné zaučenie
  • potrebné PC vybavenie
  • možnosť flexibilného pracovného času
  • DBPŠ na dobu určitú na jeden rok s našou spoločnosťou/počas stúdia/
  • pracovnú zmluvu na hlavný pracovný pomer /po skončení štúdia/
  • plat podľa odpracovaných hodín 6,5 eur /hod
  • možnosť stravovania sa v spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • študent 5.ročníka VŠ ekonomického alebo technického zamerania
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom)
  • znalosť MS Office (Outlook, Excel, Word, Powerpoint)
  • ochota pracovať priemerne max 20 hod za týždeň

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly tlmenia, závod Levice

Levický závod, ktorý je súčasťou Prevádzkovej jednotky Moduly tlmenia, zahájil svoju výrobu v roku 2008 a v súčasnosti zamestnáva vyše 700 zamestnancov.

Tlmič používaný v automobilovom priemysle predstavuje hydraulický systém tlmenia. Pre výrobu tlmičov sa využívajú moderné technológie robotického zvárania v ochrannej atmosfére, katodického ponorného lakovania s predvolenou povrchovou úpravou a montáže hydraulického systému tlmičov.

Spoločnosť dodáva komponenty do takmer všetkých automobilových značiek, najvýznamnejšími zákazníkmi sú Nissan, Mercedes a Volvo.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Jana Kisova
Tel.: 036/6294 345
E-mail: poslať životopis
ID: 4490672  Dátum zverejnenia: 27.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.