Nákupca - Administrátor

Miesto práce
ZF Slovakia a.s., Strojárenská 2, 917 02 Trnava
Mesačná mzda od 1100 € (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Sledovanie potvrdení o objednávkach a dodacej lehote
  • Upozornenie na chýbajúce potvrdenie objednávky
  • Evidencia nákupných objednávok
  • Dopyt ABs ako základ pre sledovanie termínu dodania a zabezpečenie požiadaviek
  • Zadávanie údajov z ABs v SAP
  • Nezávislé zaznamenávanie odchýlok objednávky k potvrdenej objednávke
  • Vytváranie dopytov na základe BANF (katalóg a štandardné diely, základný materiál)

  • zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • príplatok na dopravu
  • 13. plat
  • 14. plat
  • vernostné
  • pracovné jubileum
  • DDS až do výšky 3% príspevku zamestnávateľa
  • ďalšie mimoriadne odmeny
  • nadštandardné lekárske prehliadky
  • výrazná dotácia stravy zamestnancom
  • konto pracovného času

* z toho základná zložka mesačnej mzdy podľa §62 ods. 2 Zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v znení neskorších predpisov: od 909€

Životopisy v anglickom jazyku alebo v nemeckom jazyku posielajte cez nasledujúci link:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
SAP - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vyššie vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania
  • Preferovaná prax ako administratívny pracovník – 3 roky
  • Záujem o techniku
  • Preferujeme znalosť nemeckého jazyka, prípadne anglický jazyk
  • Znalosť programov Microsoft Office (Excel, Word, PPT)
  • Silné organizačné zručnosti v riadení pracovného času/projektov
  • Dobre rozvinuté komunikačné zručnosti

Požadované zručnosti:
  • Znalosť programov SAP -výhodou,
  • Skúsenosti v oblasti nákupu - výhodou,
  • Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka,
  • Silné komunikačné zručnosti

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly hnacieho ústrojenstva, závod Trnava

Produktové portfólio trnavského závodu, ktorý v rámci koncernu ZF vznikol na Slovensku ako prvý už v roku 1993, tvoria spojky pre osobné automobily, meniče krútiaceho momentu a dvojhmotové zotrvačníky. V súčasnosti závod zamestnáva viac ako 1500 zamestnancov. V závode sú sústredené špičkové výrobné technológie z oblasti lisovania, tepelného spracovania, trieskového obrábania, zvárania, chemickej výroby a montáže aj s vysokým stupňom automatizácie. Závod disponuje aj vlastnou nástrojárňou.

V Trnave pôsobí tiež výskumno-vývojový tím aplikačného vývoja a je tu lokalizované aj Centrum zdieľaných služieb pre slovenské závody.

Výroba smeruje k širokej škále automobilových zákazníkov, medzi najvýznamnejších patria VW, Ford, PSA, GM a Volvo.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Lúžna
Tel.: +421366294687
E-mail: poslať životopis
ID: 4329503  Dátum zverejnenia: 15.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.