Poradíme Vám?

Vedúci zaistenia kvality pre závod Šahy

Miesto práce
Šahy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Organizácia a riadenie všetkých prác súvisiacich s udržiavaním systému zaistenia kvality (podľa požiadavky zákazníka) na záverečnom úseku.
•Návrh optimalizácie a doplňovania systému zaistenia kvality a prenášanie požiadaviek do systému riadenia kvality v rámci výrobkového odboru.
•Riadenie a výkon auditov procesu, výrobku a pracoviska.
•Riadenie a plánovanie výkonu expedičného auditu.
•Optimalizácia výrobného procesu z pohľadu kontrolných činností.
•Návrh a zavádzanie štatisticky riadených procesov.
•Vyhodnocovanie nákladov spojených s kvalitou a ich spracovávanie v správach za zverený úsek.
•Vedenie pracovných tímov pri riešení problémov.
•Riadenie tvorby kontrolných postupov pre výkon medzioperačnej a výstupnej kontroly.
•Návrh a dozor nad preventívnymi a nápravnými opatreniami.
•Schvaľovanie odchýlok, dozor nad zmetkovým pokračovaním.
•Rozhodovanie o zastavení dielov pri zistení nedostatkov, vykonaní mimoriadnych auditov a zavedení mimoriadneho dozoru.
•Vypracovávanie kontrolných plánov.

•manažérska zmluva
•ročný bonus
•firemné auto
•životné poistenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické alebo strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • VŠ technického zamerania, prax v odbore kvalita min. 5 rokov,
  • Znalosť anglického jazyka podmienkou, nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni a maďarský jazyk výhodou,
  • skúsenosti s riadením tímu pracovníkov,
  • komunikačné a organizačné zručnosti, flexibilita,
  • užívateľská znalosť nástrojov MS Office, predošlá práca so systémom SAP je výhodou
  • IATF, VDA 6.3

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly tlmenia, závod Šahy

Závod v Šahách je súčasťou prevádzkovej jednotky Technológie tlmenia. Postupne nájde v závode uplatnenie až do 400 zamestnancov. Hlavný výrobný program závodu v Šahách tvoria zvárané vonkajšie trubky tlmiča, ktoré sa dodávajú do závodu v Leviciach.

Výrobné zariadenia závodu v Šahách predstavujú moderné zváracie linky, ktoré boli do nového závodu presunuté z Levíc alebo z Nemecka. Všetky tieto stroje predstavujú technickú špičku v strojárenskom priemysle a sú vysoko automatizované.

Z technologického pohľadu budú využité predovšetkým robotické zváranie, v menšej miere formovanie a dierovanie. Závod v Šahách bude zásobovať závod v Leviciach, kde sa vonkajšie trubky lakujú za účelom ochrany pred koróziou a montuje sa celý vnútorný hydraulický systém, čím sa celé zariadenie stáva tlmičom. Obidva závody budú úzko spolupracovať.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Jana Kisova
Tel.: 036/6294 345
E-mail: poslať životopis
ID: 4208172  Dátum zverejnenia: 22.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.