Koordinátor sales back office

Miesto práce
ZF Slovakia, a. s., 934 01 Levice
Mesačná mzda od 1090 € (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Support PMO and PMs in operational tasks
•Administrate project-related tools and templates (e. g. cENGIS; PPM; Sharepoint; MS Project/Excel; intranet pages)
•Further development of the standard project management tools ZF (create programming specifications & change requests; testing of new features; bug fixing; documentation)
•Support the implementation of the Global Development and Product Evolution Process (GDPEP) for the Division & Product Line
•Prepare reports for different stakeholders out of respective systems
•Track tasks, issues, risks and trigger measures
•Moderate team meetings and workshops
•Collaborate and communicate with representatives of the Division, Product Line and line functions
•Train and support PM tools to PM and team members (key user) and coordinate key users world-wide

  • zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • zmenové príplatky
  • príplatok na dopravu
  • 13. plat
  • 14. plat
  • vernostné
  • pracovné jubileum
  • DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
  • ďalšie mimoriadne odmeny
  • nadštandardné lekárske prehliadky
  • výrazná dotácia stravy zamestnancom
  • odborné školenia (aj v zahraničí)
  • konto pracovného času
  • ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

* z toho základná zložka mzdy: od 934 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojarske alebo ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

◾ MS Office a Outlook - pokročilá úroveň
◾ predošla práca so systémom SAP výhodou
◾ anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nemecký jazyk výhodou
◾ komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita
◾ ochota ďalej sa vzdelávať

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly tlmenia, závod Levice

Levický závod, ktorý je súčasťou Prevádzkovej jednotky Moduly tlmenia, zahájil svoju výrobu v roku 2008 a v súčasnosti zamestnáva vyše 700 zamestnancov.

Tlmič používaný v automobilovom priemysle predstavuje hydraulický systém tlmenia. Pre výrobu tlmičov sa využívajú moderné technológie robotického zvárania v ochrannej atmosfére, katodického ponorného lakovania s predvolenou povrchovou úpravou a montáže hydraulického systému tlmičov.

Spoločnosť dodáva komponenty do takmer všetkých automobilových značiek, najvýznamnejšími zákazníkmi sú Nissan, Mercedes a Volvo.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Jana Kisova
Tel.: 036/6294 345
E-mail: poslať životopis
ID: 4126444  Dátum zverejnenia: 20.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.