Technik kvality

Miesto práce
okres Komárno
Termín nástupu
01.02.2021
Mesačná mzda od 894 € (vrátane základnej zložky mzdy, bonusov a prémií)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Vykonávanie spôsobilosti meradiel a výrobných zariadení
•Posudzovanie chýb, určenie koreňovej príčiny a nápravných opatrení, lessons learned
•Starostlivosť o meracie zariadenia a meracie systémy
•Spracovávanie a starostlivosť o dokumentáciu kvality, riešenie interných reklamácií
•Spolupráca s ostatnými oddeleniami, školenia výrobných pracovníkov v oblasti kvality

•Školenia a kurzy
•DDS
•Príspevok na rekreáciu
•Dovolenková a vianočná odmena, vernostné
•Čiastočná práca z domu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

atrojárske alebo technické zameranie - odbor kvalita

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•SŠ alebo VŠ technického zamerania – odbor kvalita, pozícia vhodná pre absolventa
•Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou
•MS Office a SAP výhodou
•Skúsenosti s metódami a nástrojmi manažérstva kvality výhodou
•Schopnosť pracovať flexibilne, samostatne a zodpovedne

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly hnacieho ústrojenstva, závod Komárno

Závod v Komárne je súčasťou prevádzkovej jednotky Moduly hnacieho ústrojenstva. V prvej fáze nájde v závode uplatnenie viac ako 100 zamestnancov.

Závod je zameraný na montáž spojok pre osobné automobily.

Výroba smeruje k širokej škále automobilových zákazníkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Kincerová
E-mail: poslať životopis
ID: 4025386  Dátum zverejnenia: 26.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.