Technológ montáže I. Detva

Miesto práce
okres Detva
Mesačná mzda od 1058 € (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií) 6

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečenie stabilných a efektívnych výrobných, montážnych a kontrolných procesov
stanovenie, zavedenie a optimalizácia pracovných postupov a technologických procesov
plánovanie usporiadania výrobných zariadení a pracovných miest
projektovanie, obstarávanie, uvádzanie do prevádzky a preberanie strojov a zariadení, nástrojov a prípravkov
plánovanie, podporovanie a presadzovanie zlepšovacích návrhov, racionalizačných opatrení a kontinuálneho procesu zlepšovania

  • zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • zmenové príplatky
  • príplatok na dopravu
  • 13. plat
  • 14. plat
  • vernostné
  • pracovné jubileum
  • DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
  • ďalšie mimoriadne odmeny
  • nadštandardné lekárske prehliadky
  • výrazná dotácia stravy zamestnancom
  • odborné školenia (aj v zahraničí)
  • konto pracovného času
  • ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

* z toho základná zložka mzdy: od 907 €

Zamestnanci, ktorí budú prijatí do nového závodu Detva, budú mať počas doby zaučania sa v závode Levice zabezpečené a plne hradené ubytovanie v samostatných izbách. Zamestnancom, ktorí uprednostnia pravidelné dochádzanie do zamestnania bez ubytovania bude poskytnutý príspevok na dopravu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojarske zameranie vyhodou

SŠ, VŠ strojárskeho zamerania – pozícia je vhodná aj pre absolventa, prax vítaná
znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyk nutná
znalosť MS office
technické zmýšlanie

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Podvozkové komponenty, závod Detva

Závod v Detve je súčasťou prevádzkovej jednotky Podvozkové komponenty. V prvej fáze nájde v závode uplatnenie približne 100 zamestnancov.

Závod je zameraný na výrobu guľových kĺbov a stabilizátorových tyčí za použitia technológií obrábania, zvárania a montáže.

Závod má široký okruh zákazníkov lokalizovaných vo viac ako 70-tich závodoch na celom svete. Medzi kľúčových patria automobilky VW, General Motors, Ford, PSA, Fiat a Renault.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Jana Kisova
Tel.: 036/6294 345
E-mail: poslať životopis
ID: 4019083  Dátum zverejnenia: 12.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.