Senior Commodity Buyer

Miesto práce
Levice
Mesačná mzda od 2148€ (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Commodity buyer to purchase direct material components:
  • investigates and selects sources in a timely manner through effective use of policies, procedures, and planning tools
  • tracks costs, negotiate and maintains agreements with suppliers, Identifies potential cost savings and perform cost reduction actions
  • ensures that Scheduling Agreements, Purchase Orders, and other pricing policies are maintained and up to date
  • performs Market researches/benchmarking for Supplier Selection and Supplier Assessment
  • cooperates in ZF commodity strategy

  • zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • zmenové príplatky
  • príplatok na dopravu
  • 13. plat
  • 14. plat
  • vernostné
  • pracovné jubileum
  • DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
  • ďalšie mimoriadne odmeny
  • nadštandardné lekárske prehliadky
  • výrazná dotácia stravy zamestnancom
  • odborné školenia (aj v zahraničí)
  • konto pracovného času
  • ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

* z toho základná zložka mzdy: od 1906€

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

  • University diploma or equivalent and Bachelor´s Degree (preferred in Business, Technical, or related field)
  • computer/software knowledge including Excel, Word, PowerPoint, SAP experience – advantage
  • ability to prioritize and schedule daily tasks, manage time effectively
  • English language skills – B2 level must
  • automotive industry experience and knowledge of assigned commodities, materials, processes – great advantage
  • basic working knowledge in blueprint reading, statistics, PPAP documentation, product costing, and specifications

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly hnacieho ústrojenstva, závod Levice

Levický závod, ktorý je súčasťou prevádzkovej jednotky Moduly hnacieho ústrojenstva, zahájil svoju výrobu v auguste 2007 a v súčasnosti zamestnáva 460 zamestnancov.

Výrobným programom je výroba komponentov technológiami trieskového obrábania na moderných CNC technológiách pre závody, ktoré realizujú výrobu osobných spojok, dvojhmotových zotrvačníkov a meničov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alena Pulišová
Tel.: +421366294641
E-mail: poslať životopis
ID: 3577001  Dátum zverejnenia: 12.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačná mzda od 2148€ (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií)