Technik strojov a zariadení II. Levice

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mesačná mzda od 1443 € (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za realizáciu opráv, úprav a zmien strojov a zariadení, vrátane vyhradených technických zariadení podľa platnej legislatívy
  • zodpovednosť za plánovanie a sledovanie stavu preventívnych opráv na pridelených strojoch
  • zabezpečovanie posúdenia stavu, zaistenia dokumentácie a technickú podporu pri presume strojov od dodávateľa /výrobcu, prevádzkovateľa strojov/
  • komunikácia s externým servisom a dodávateľmi náhradných dielov, objednávanie dielov
  • vedenie analýzy poruchovosti a nákladov za opravy
  • návrh a zabezpečenie nápravných opatrení na zvýšenie efektivity výroby a kvality produktu

  • zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • zmenové príplatky
  • príplatok na dopravu
  • 13. plat
  • 14. plat
  • vernostné
  • pracovné jubileum
  • DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
  • ďalšie mimoriadne odmeny
  • nadštandardné lekárske prehliadky
  • výrazná dotácia stravy zamestnancom
  • odborné školenia (aj v zahraničí)
  • konto pracovného času
  • ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

* z toho základná zložka mzdy: od 1258 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojarske alebo elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automotive

Počet rokov praxe

2

  • SŠ, VŠ technického, strojárskeho alebo elektrotechnického zamerania
  • znalosť práce so systémom SAP je výhodou
znalosť strojov a zariadení používaných v strojárstve, znalosť odborných a technických noriem
  • AJ/NJ – mierne pokročilý v písomnom aj ústnom prejave
  • znalosť MS Office /program Siemens, Omron výhodou/
  • prax na pozícii údržby strojov a zariadení a práce v TPM systéme a hodnotenie výkonnosti výroby OEE /zváracie stroje, lisy, montážne stroje, dierovacie stroje, ventilátory, čerpadlá,/

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly tlmenia, závod Levice

Levický závod, ktorý je súčasťou Prevádzkovej jednotky Moduly tlmenia, zahájil svoju výrobu v roku 2008 a v súčasnosti zamestnáva vyše 700 zamestnancov.

Tlmič používaný v automobilovom priemysle predstavuje hydraulický systém tlmenia. Pre výrobu tlmičov sa využívajú moderné technológie robotického zvárania v ochrannej atmosfére, katodického ponorného lakovania s predvolenou povrchovou úpravou a montáže hydraulického systému tlmičov.

Spoločnosť dodáva komponenty do takmer všetkých automobilových značiek, najvýznamnejšími zákazníkmi sú Nissan, Mercedes a Volvo.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Jana Kisova
Tel.: 036/6294 345
E-mail: poslať životopis
ID: 3467354  Dátum zverejnenia: 10.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačná mzda od 1443 € (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií)