Vedúci údržby -Detva

ZF Slovakia, a.s. ul. Zeppelina 1, 934 01 Levice, okres Detva
Termín nástupu
1.4.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za organizovanie, motivovanie, hodnotenie a vedenie pracovníkov údržby
riadenie celkovej údržby strojov a zariadení v pridelenom výrobnom celku s cieľom zabezpečiť nepretržitú a efektívnu výrobu
plánovanie a predpisovanie preventívnej údržby, koordinovanie jej vykonania a analýza jej dopadu na výrobu
plánovanie stredných a generálnych opráv na zverenom výrobnom celku a koordinovanie ich efektívneho vykonania
koordinovanie inštalácie nových strojov a zariadení, ich zaradenie do majetku a vybavenie potrebnými technologickými dokumentami
analýza údržbárskych zásahov a návrhe preventívnych opatrení, plánovanie a návrh nákupu náhradných dielov, sledovanie nákladov na údržbu

  • zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov (13. a 14. plat, cestovný prispevok, ... )
  • nadštandardné lekárske prehliadky
  • výrazná dotácia stravy zamestnancom
  • odborné školenia
  • jazykové kurzy
  • konto pracovného času
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

Zamestnanci, ktorí budú prijatí do nového závodu Detva, budú mať počas doby zaučania sa v závode Levice zabezpečené a plne hradené ubytovanie v samostatných izbách, zamestnancom, ktorí uprednostnia pravidelné dochádzanie do zamestnania bez ubytovania bude poskytnutý príspevok na dopravu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske alebo elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

riadenie údržby

Počet rokov praxe

5

VŠ technického, strojárskeho alebo elektrotechnického zamerania
Skúsenosti v riadením údržby
základné znalosti pracovného práva, bezpečnosti práce a ŽP
základné znalosti v oblasti technológií opráv a údržby strojných zariadení
znalosti o základných druhoch údržby a ukazovateľov pre posudzovanie efektivity údržby
AJ/NJ – pokročilý v písomnom aj ústnom prejave
znalosť práce so systémom SAP je výhodou, znalosť MS Office

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Podvozkové komponenty, závod Detva

Závod v Detve je súčasťou prevádzkovej jednotky Podvozkové komponenty. V prvej fáze nájde v závode uplatnenie približne 100 zamestnancov.

Závod je zameraný na výrobu guľových kĺbov a stabilizátorových tyčí za použitia technológií obrábania, zvárania a montáže.

Závod má široký okruh zákazníkov lokalizovaných vo viac ako 70-tich závodoch na celom svete. Medzi kľúčových patria automobilky VW, General Motors, Ford, PSA, Fiat a Renault.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Jana Kisova
Tel.: 036/6294 345
E-mail: poslať životopis
ID: 3320564  Dátum zverejnenia: 27.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.