IT technik -programátor PLC

Miesto práce
Ul. Zeppelina č.1, okres Levice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovedá za realizáciu opráv, úprav a zmien strojov a zariadení, vrátane vyhradených technických zariadení podľa platnej legislatívy
  • zodpovedá za plánovanie a sledovanie stavu preventívnych opráv na pridelených strojoch
  • zabezpečuje posúdenie stavu, zaistenie dokumentácie a technickú podporu pri presume strojov od dodávateľa /výrobcu, prevádzkovateľa strojov/
  • komunikácia s externým servisom a dodávateľmi náhradných dielov, objednávanie dielov
  • vedie analýzu poruchovosti a nákladov za opravy
  • navrhuje a zabezpečuje nápravné opatrenia na zvýšenie efektivity výroby a kvality produktu
  • zamestnanec bude vyslaný na zaučenie do Nemecka

  • Zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • Nadštandardné lekárske prehliadky
  • Významná dotácia stravy zamestnancom
  • Odborné školenia
  • Konto pracovného času
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, technológie riadenia, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

VŠ technického, strojárskeho alebo elektrotechnického zamerania a 1 rok praxe v správe IT
Znalosť práce so systémom SAP je výhodou
Zznalosť strojov a zariadení používaných v strojárstve, Znalosť odborných a technických noriem
AJ/NJ – mierne pokročilý v písomnom aj ústnom prejave
znalosť MS Office /program Siemens, Omron výhodou, správa sietí profinet, profibus, ethernet, základy programovania/
Prax na pozícii údržby strojov a zariadení a práce v TPM systéme a hodnotenie výkonnosti výroby OEE /zváracie stroje, lisy, montážne stroje, dierovacie stroje, ventilátory, čerpadlá,/ výhodou

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly tlmenia, závod Levice

Levický závod, ktorý je súčasťou Prevádzkovej jednotky Moduly tlmenia, zahájil svoju výrobu v roku 2008 a v súčasnosti zamestnáva vyše 700 zamestnancov.

Tlmič používaný v automobilovom priemysle predstavuje hydraulický systém tlmenia. Pre výrobu tlmičov sa využívajú moderné technológie robotického zvárania v ochrannej atmosfére, katodického ponorného lakovania s predvolenou povrchovou úpravou a montáže hydraulického systému tlmičov.

Spoločnosť dodáva komponenty do takmer všetkých automobilových značiek, najvýznamnejšími zákazníkmi sú Nissan, Mercedes a Volvo.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Jana Kisova
Tel.: 036/6294 345
E-mail: poslať životopis
ID: 3182682  Dátum zverejnenia: 3.1.2018