Majster odbornej výchovy

ZF Slovakia

Miesto práce
Trnava

Teraz je ten správny čas vybrať si smer Vašej budúcnosti so ZF, poprednou globálnou technologickou spoločnosťou.

Hľadáme nového kolegu na oddelení duálneho vzdelávania v Trnave

Náplň práce:

  • vedenie praktického vyučovania študentov v systéme duálneho vzdelávania v závode Trnava
  • príprava osnov a učebných plánov
  • vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním BOZP a správneho technologického postupu
  • príprava a organizácia záverečných praktických skúšok
  • hodnotenie študentov pre potreby školy i spoločnosti ZF Slovakia a.s. Trnava

Požiadavky:

  • SŠ vzdelanie (mechatronika, automatizácia) + min. 3 roky praxe alebo VŠ vzdelanie (mechatronika, automatizácia)
  • odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa §23
  • znalosť PLC systémov a diagnostika elektronických obvodov a číslicovej techniky
  • pedagogické skúsenosti a doplnkové pedagogické štúdium je výhodou
  • nemecký alebo anglický jazyk je výhodou

Ponúkame:

  • Mesačná mzda od 1 200 €(vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií)
  • Dovolenková a vianočná odmena, vernostné
  • DDS
  • Dovolenka 40 dní (ako u zamestnancov v školstve)

  • z toho základná zložka mesačnej mzdy podľa §62 ods. 2 Zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v znení neskorších predpisov: od 1000 €

Kontakt

Adresa spoločnosti

ZF Slovakia

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukasz Zarzycki
E-mail: poslať životopis

ID: 3824607  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.