Inžinier kvality pre zákazníka - ponuka pre absolventov

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac( od 1200€ v závislosti od skúseností kandidáta a vzájomnej dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- komunikácia so zákazníkmi
- manažovanie, vedenie a organizovanie prierezových tímov s cieľom uspokojiť zákazníka a dosiahnuť požiadavky na kvalitu podľa očakávaní zákazníka
- riadenie nezhodných materiálov vrátených zákazníkom
- interné auditovanie systému manažérstva kvality
- príprava PPAP dokumentácie a podkladov pre zmenové konanie, dohľad nad samotným zmenovým konaním
- komunikácia požiadaviek od zákazníka v rámci firmy
- sledovanie, evidencia a posudzovanie vrátených výrobkov, analýza a spracovanie 8D reportov
- kontrola faktúr a reklamačných protokolov, spracovanie oficiálnych odpovedí pre zákazníka

- dovolenková a vianočná prémia (13. a 14. plat)
- príspevok na dopravu
- odmena pri pracovných jubileách
- odmena za zlepšovacie návrhy
- deň voľna pri narodení dieťaťa
- deň voľna v prípade vlastnej svadby
- flexibilný pracovný čas
- home office po skúšobnej dobe
- zamestnanecké benefity
- firemné zájazdy
- zamestnanecké zľavy

Pozícia sa obsadzuje prostredníctvom personálnej agentúry. Ak je kandidát šikovný a nadobudne potrebné skúsenosti môže dostať ZF pracovnú zmluvu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Základná znalosť nástrojov a metodiky kvality (FMEA, APQP, PPAP, 5S, Vizualizácia, 8D)
  • Čítanie technických výkresov
  • Znalosť elektriky a mechaniky
  • Práca s meradlami a vykonávanie meraní
  • Logické myslenie
  • Tímová práca a komunikatívnosť

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Abíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4837864  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac